Electronics Show 2018 – pierwsze targi elektroniki użytkowej w Polsce

 

Kto by pomyślał, że w Polsce doczekamy się prawdziwych targów elektroniki użytkowej rodem z zachodu. To nie żart! Ptak Warsaw Expo postanowiło to zrobić… zorganizować pierwsze w Polsce targi elektroniki użytkowej. Wszyscy fani nowinek ze świata technologii mogą już przygotowywać się i zmierzać do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego w Nadarzynie pod Warszawą na wielkie wydarzenie jakim jest Electronics Show 2018.

 

Impreza będzie trwała aż 3 dni – 13. , 14. i 15. kwietnia 2018 od godziny 10:00 do 18:00. Warto dodać, że jest to idealny termin ze względu na weekend :).

 

Na targach będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami tych mniejszych, jak i większych graczy w świecie technologii. Liczba wystawców wciąż rośnie i nie mowa tutaj tylko i wyłącznie o dużych markach typu SAMSUNG, SONY, JBL, HP itd. , ale również o mniej znanych markach tj. GARETT ELECTRONICS czy GENERAL MOBILE.

W ciągu trwania imprezy odbędzie się również kilka konferencji i prelekcji, m.in. konferencja “Przyszłość cyfrowa – Polska 4.0”  oraz konferencja “Wirtualna rzeczywistość- realny biznes. Po co nam VR”.

Jeśli jesteście zainteresowani technologią przyszłości, elektromobilnością czy popularną ostatnio rozszerzoną rzeczywistością to z pewnością nie będziecie się nudzić!

 

 

Koszt biletu na targi to zaledwie 20zł, przy czym trwa promocja i drugi bilet otrzymujemy gratis!

Bilety możecie kupić tutaj http://electronics-show.com

 

 

Tak więc pamiętajcie – widzimy się 13. , 14., 15. kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo, a dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w targach nic straconego, ponieważ będziemy mieli okazję specjalnie dla Was przygotować relacją foto wraz z krótkimi wywiadami :).

 

 

 

UWAGA!

Jeśli chcecie otrzymać bezpłatną wejściówkę na targi to zapraszamy do zgłoszenia się pod postem na naszym fanpage 

https://www.facebook.com/retestcompl/

– do rozdania mamy aż 30 wejściówek, więc jest o co walczyć.

Powodzenia!

 

 

Fanpage Electronics Show 2018: https://www.facebook.com/warsawelectronicsshow/

Strona WWW Electronics Show 2018: http://electronics-show.com

 

O autorze

Mam na imię Bartosz. Interesuję się nową technologią, szeroko pojętą elektroniką i samą informatyką. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem i administracją serwerów oraz serwiowaniem urządzeń elektronicznych typu laptopy, komputery, tablety, smartfony itp. . Na co dzień śledzę również rynek chiński oraz samą kulturę Państwa Środka. Współpracuję z wieloma chińskimi markami, a moim celem jest ogólny rozwój mniej znanych marek na rynek Europejski. Uwielbiam również podróże, a właściwie zwiedzanie miejsc egzotycznych... poniekąd również urbex :). Jeśli masz jakieś pytania do mnie to pisz na maila: gtaxinbarciol@gmail.com