CHUWI POLSKA zmienia się w reTEST.com.pl

Jak już pewnie wielu z Was wie CHUWI POLSKA zakończyła swoją działalność, a w miejsce marki powstało reTEST.com.pl.

reTEST.com.pl jest zupełnie nowym blogiem o tematyce szeroko pojętej elektroniki użytkowej. Głównym celem serwisu jest promowanie mniej znanych marek i ich produktów w Polsce. reTEST.com.pl zajmuje się głównie prezentowaniem, recenzowaniem oraz testowaniem sprzętu elektronicznego.

Nasza działalność głównie opiera się o tworzenie artykułów wraz z obszernymi foto relacjami. Staramy się uczestniczyć w największych imprezach technologicznych w Polsce i na świecie.

Uzupełnieniem naszej działalności blogowej są kanały social media w serwisie Facebook.

Jesteśmy stosunkowo nowym, raczkującym blogiem, którego celem jest rzetelne przekazywanie informacji na temat nowinek technologicznych. Staramy się, aby w jak najdokładniejszy sposób przekazywać Wam nasze spostrzeżenia z testowanych produktów.

To dzięki Wam możemy pracować i testować dla Was kolejne produkty. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

 

O autorze

Mam na imię Bartosz. Interesuję się nową technologią, szeroko pojętą elektroniką i samą informatyką. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem i administracją serwerów oraz serwiowaniem urządzeń elektronicznych typu laptopy, komputery, tablety, smartfony itp. . Na co dzień śledzę również rynek chiński oraz samą kulturę Państwa Środka. Współpracuję z wieloma chińskimi markami, a moim celem jest ogólny rozwój mniej znanych marek na rynek Europejski. Uwielbiam również podróże, a właściwie zwiedzanie miejsc egzotycznych... poniekąd również urbex :). Jeśli masz jakieś pytania do mnie to pisz na maila: gtaxinbarciol@gmail.com