Pełna foto relacja z 1. edycji targów Electronics Show 2018

 

Electronics Show 2018, czyli pierwsza edycja największych w Polsce targów elektroniki użytkowej.

 

W dniach 13., 14., 15. kwietnia 2018 odbyła się pierwsza edycja jedynych i zarazem największych targów elektroniki użytkowej w Polsce.

 

Impreza odbyła się w centrum targowo kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

 

Na targach mogliśmy zobaczyć takie marki jak SAMSUNG, LG, HUAWEI, SHARP, JBL, PANASONIC, TESLA, BEKO, BOSH, DENON, GREEN CELL, HP, INTEL, SONY, WACOM, YAMAHA, NESPRESSO, GENERAL MOBILE i wiele, wiele więcej.

 

Liczba odwiedzających osiągnęła liczbę aż 16 654 osób.

 

 

Impreza była świetna! Jesteśmy naprawdę zaskoczeni tym, jak profesjonalnie do wydarzenia podeszli organizatorzy. Fenomenalna organizacja, masa znanych i mniej znanych wystawców oraz świetna atmosfera to to, co zapamiętaliśmy z 1. edycji Electronics Show.

 

Serdecznie dziękujemy organizatorom Electronics Show za możliwość uczestnictwa w targach jako partner medialny i możliwość przeprowadzenia foto relacji.

 

Poniżej zamieszczamy obszerną foto relację z 3 dni trwania targów – tak, byliśmy aż przez 3 dni na targach :).

 

Widzimy się w przyszłym roku w Nadarzynie na Electronics Show 2019 – do zobaczenia!

 

 

label, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

O autorze

Mam na imię Bartosz. Interesuję się nową technologią, szeroko pojętą elektroniką i samą informatyką. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem i administracją serwerów oraz serwiowaniem urządzeń elektronicznych typu laptopy, komputery, tablety, smartfony itp. . Na co dzień śledzę również rynek chiński oraz samą kulturę Państwa Środka. Współpracuję z wieloma chińskimi markami, a moim celem jest ogólny rozwój mniej znanych marek na rynek Europejski. Uwielbiam również podróże, a właściwie zwiedzanie miejsc egzotycznych... poniekąd również urbex :). Jeśli masz jakieś pytania do mnie to pisz na maila: gtaxinbarciol@gmail.com