Dzięki temu plecakowi nie będziesz narzekał na brak miejsca | Tracer Harrier 17″

Często narzekamy z powodu braku miejsca w naszym plecaku chcąc spakować do niego laptopa, klawiaturę, słuchawki, zasilacz itd. . Tak się składa, że marka Tracer ma w swoje ofercie ciekawy plecak Harrier 17″, który teoretycznie jest przeznaczony dla graczy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainteresowali się nim również zwykli użytkownicy. Jego koszt to około 160zł, aczkolwiek przeglądając oferty widziałem go nawet za 145zł. Stwierdzicie pewnie, że to dosyć poważna sumka jak za plecak, ale może na początku przekonajmy się co w rzeczywistości oferuje nam Harrier 17″.

 

 

Pominę kwestii opakowania, bo w sumie nie ma tutaj czego opisywać, ponieważ plecak dostajemy “luzem” z jakąś tekturową kartką z opisem produktu.

 

Plecak ma wymiary 500 x 440 x 200 mm i teoretycznie jest przeznaczony dla laptopów do 17″ – oczywiście jest to tylko przykładowe przeznaczenie, bo ilośc miejsca jaką oferuje ten model jest przeogromna i możemy tam włożyć co tylko nam się spodoba 🙂 . Design tak naprawdę nie robi szału.. ot taki czarno-czerwony materiał poliestrowy, który warto zaznaczyć, jest wodoodporny. Całość jest świetnie wykonana, nie ma jakichś niedoróbek i innych niedopracowań – po prostu wszystko zostało wykonane prawidłowo i szczerze muszę przyznać, że jak na tą cenę jakość wykonania stoi na naprawdę wysokim poziomie.

 

Patrząc od przodu w oczy rzuca się logo GAMEZONE, czyli specjalnej linii produktów Tracera przeznaczonych dla graczy. No i tutaj mamy także pierwszą, całkiem sporą kieszonkę, która ma miejsce po całej wysokości plecaka.

Poniżej kolejna kiszeń z kilkoma miejscami na np. kabel, długopisy, dokumenty, notatnik itp. .

 

 

Po obu bokach mamy po dwie kieszenie do których możemy schować przykładowo niewielki napój, okulary, telefon i inne tego typu rzeczy.

 

 

Góra to oczywiście solidny uchwyt wzmocniony stalową linką co da nam pewność, że przy nawet sporym obciążeniu materiał uchwytu się nie zerwie.

 

 

No i mamy tutaj dwie główne kieszenie.

Jedna z nich bardziej od frontu pozwoli przechować klawiaturę, słuchawki, myszkę, powerbanka itd. – mamy tutaj ogromną ilość przestrzeni!

Ostatnia kieszeń, ta od tyłu to można powiedzieć, że kieszeń główna, ponieważ oferuje największą ilość miejsca – schowamy tutaj laptopa do 17″, mniejszego notebooka do 13″, tableta, ewentualnie jakieś ubrania, dzięki trzem osobnym przegrodom.

 

 

Tył to oczywiście regulowane szelki – na jednej z niech mamy dodatkowe miejsce na okulary, a z wewnętrznej strony obszyte siatką, która będzie odprowadzała pot oraz niejednorodna struktura z oddychającymi, miękkimi wstawkami wypełnionymi pianką, które zapewnią mniejsze obciążenie dla pleców. Dodatkowo znalazł się tutaj wygodny pas biodrowy dla większego komfortu!

 

 

To by było na tyle jeśli chodzi o budowę i pojemność Harrier 17″. Jak sami widzicie miejsca mamy pod dostatkiem i nawet najbardziej wymagający użytkownicy powinni być zadowoleni.

Zapytacie pewnie co z wygodą podczas noszenia go na plecach. Nie ma tutaj żadnego szału – gdy będziemy dźwigać spory ciężar to normalnym jest, że będzie to dla nas niezbyt komfortowe. Niemniej jednak przenosiłem w nim sporo rzeczy ze dosyć dużą wagą i nie było to dla mnie jakieś uporczywe.. po prostu plecak jak każdy inny w tej cenie 🙂 .

 

 

PODSUMOWANIE

Plecak Tracer Harrier 17″ to idealna propozycja dla osób, które potrzebują bardzo dużo przestrzeni do przenoszenia swoich rzeczy. Prezentowany model został bardzo dobrze przemyślany i prawidłowo wykonany. Moim zdaniem cena około 160zł jaką przyjdzie nam zapłacić za ten plecak jest jak najbardziej akceptowalna, a sam produkt zdecydowanie warty uwagi.

 

OCENA Tracer Harrier 17"
Ocena ogólna
4.4
  • Design
  • Jakość wykonania
  • Jakość materiału
  • Ilość miejsca
  • Zastosowanie
  • Komfort użytkowania
  • Zestaw
  • Cena

Nagrody

     

label, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

O autorze

Mam na imię Bartosz. Interesuję się nową technologią, szeroko pojętą elektroniką i samą informatyką. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem i administracją serwerów oraz serwiowaniem urządzeń elektronicznych typu laptopy, komputery, tablety, smartfony itp. . Na co dzień śledzę również rynek chiński oraz samą kulturę Państwa Środka. Współpracuję z wieloma chińskimi markami, a moim celem jest ogólny rozwój mniej znanych marek na rynek Europejski. Uwielbiam również podróże, a właściwie zwiedzanie miejsc egzotycznych... poniekąd również urbex :). Jeśli masz jakieś pytania do mnie to pisz na maila: gtaxinbarciol@gmail.com