Uniwersalna ładowarka podróżna USB | Media-Tech MT6208 GLOBAL TRAVELLER DUAL USB CHARGER

Kto z Was dużo podróżuje po świecie i często boryka się z problemem różnych gniazdek elektrycznych w różnych krajach? Ja osobiście nieraz już spotkałem się z takim problemem w Wielkiej Brytanii i nie mając odpowiednich zasilaczy ciężko jest nam podładować chociażby smartfona. Na szczęście są urządzenia, które nam pomogą, a przykładem jest uniwersalna ładowarka podróżna USB z przejściówkami gniazdek elektrycznych – mowa o Media-Tech MT6208 GLOBAL TRAVELLER DUAL USB CHARGER. Co ciekawe produkt jest śmiesznie tani, bo przyjdzie nam za niego zapłacić około 39.99zł.

 

Specyfikacja

Gniazdko: 1 x uniwersalne dla UK, EU, USA/AUSTRALIA
Wtyczki: 1 x UK , 1 x EU , 1 x USA / AUSTRALIA
USB: 2 x USB 5V 2.1A
Zabezpieczenie: bezpiecznikiem
Lampki informacyjne: zasilacza USB i zasilania
Napięcie zasilania: ~100-250V
Wymiary: 66 x 56 x 46 mm
Waga: 98 g

 

Ładowarkę dostajemy w niewielkim pudełeczku z renderami produktu i podstawowymi informacjami.

 

 

W zestawie znajdziemy samo urządzonko i instrukcję obsługi.

 

 

Produkt pod względem designu wygląda dobrze, a to z pewnością za sprawą niewielkich wymiarów, bo zaledwie 66 x 56 x 46 mm. Jakość wykonania stoi według mnie na bardzo dobrym poziomie- zastosowano tutaj miłe w dotyku matowe tworzywo sztuczne, z elementami połyskującymi. Całość konstrukcji jest prawidłowo spasowana, nic nie trzeszczy, nic nie odstaje, nic się nie ugina i absolutnie nie ma wrażenia tandety!

 

Front, a właściwie tam gdzie widzimy logo Media-tech mamy przycisk PUSH, którego lekkim wciśnięciem możemy zmienić wtyczkę, którą chcemy obecnie używać (poprzez przesunięcie przycisku), a maksymalne wciśnięcie spowoduje wysunięcie danej wtyczki – mechanizm prosty, ale skuteczny 🙂 .

 

 

Prawy bok to schowana (albo i nie – w zależności, czy ją wcześniej wysunęliśmy 😉 ) wtyczka dla gniazdek w USA i Australii, a lewy bok to z kolei wtyczka angielska – UK. No i na spodzie europejska – EU.

 

 

Na górze znalazło się uniwersalne gniazdko kompatybilne z w/w wtyczkami i dwie diody dla zasilacza USB i samego zasilania.

 

 

Tył skrywa dwa porty po 2.1A 5V, dzięki którym spokojnie naładujemy większość urządzeń elektronicznych typu smartfony, tablety itp. .

 

 

Nie mogę ocenić jak ten wynalazek sprawuje się w praktyce, ponieważ przez okres testów nigdzie poza granice naszego kraju się nie wybierałem, ale jeśli chodzi wtuczke europejską to absolutnie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Po podłączeniu do naszych gniazdek bez problemu mogę naładować telefon korzystając z portów USB i mimo, że 2.1A to nie jest super szybkie ładowanie to od biedy można urządzenie naładować 😉 . Co do uniwersalnego gniazdka to tutaj już sprawdzałem wtyczkę angielską i.. działa! Co tutaj dużo mówić.. GLOBAL TRAVELLER od Media-tech to ładowarka, która została wykonana prawidłowo, działa prawidłowo i z pewnością stanie się niezbędnym gadżetem dla każdego podróżującego.

 

 

PODSUMOWANIE

Media-Tech MT6208 GLOBAL TRAVELLER DUAL USB CHARGER to świetne urządzenie o niewielkich rozmiarach przeznaczone dla podróżujących po świecie. Bardzo dobra jakość wykonania, uniwersalność i niska cena (około 39.99zł) czynią z tego produktu gadżet.. śmiem stwierdzić, że niezbędny.  Ode mnie jak najbardziej leci rekomendacja. Polecam!

 

OCENA Media-Tech MT6208
Ocena ogólna
4.4
  • Design
  • Jakość wykonania
  • Ilość gniazdek
  • Ilość wtyczek
  • Kompatybilność
  • Zasilanie
  • Porty USB
  • Zestaw
  • Cena

Nagrody

               

label, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

O autorze

Mam na imię Bartosz. Interesuję się nową technologią, szeroko pojętą elektroniką i samą informatyką. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem i administracją serwerów oraz serwiowaniem urządzeń elektronicznych typu laptopy, komputery, tablety, smartfony itp. . Na co dzień śledzę również rynek chiński oraz samą kulturę Państwa Środka. Współpracuję z wieloma chińskimi markami, a moim celem jest ogólny rozwój mniej znanych marek na rynek Europejski. Uwielbiam również podróże, a właściwie zwiedzanie miejsc egzotycznych... poniekąd również urbex :). Jeśli masz jakieś pytania do mnie to pisz na maila: gtaxinbarciol@gmail.com