XBOX Project Scarlett odmieni przyszłość?

Nowa konsola ma być czterokrotnie szybsza niż najlepsze dzisiejsze konsole. Trudno w to uwierzyć ale to zapowiada drużyna XBOX.

  Czasy się zmieniają, technologia również idzie do przodu, lecz konsole dawno nie miały takiego przełomu na jaki czekamy.

Projekt Scarlett zapewne odmieni wszystko w nowej maszynie zaprezentowanej przez Microsoft. Wydajność konsoli, prędkość jakiej jeszcze nigdy nie było na żadnej konsoli, takie są zapewnienia. Dzięki zaprojektowanemu na zamówienie procesorowi AMD, dużej przepustowości pamięci GDDR6 i nowej generacji dyskowi SSD, Project Scarlett zapewni programistom pole do popisu, którego potrzebowali, wyobraźnia to będą granice, nie sprzęt.

 

  Gry na nowej konsoli

Pierwsza gra, która ma śmigać cudownie na nowej konsoli to Halo Infinte. Ludzie pracują nad nowym Halo, wiedząc czego mogą oczekiwać od sprzętu. Stare gry również będą dostępne na nowej konsoli, więc koniec z tymi 40fps’ami, które męczyły użytkowników jakiejkolwiek konsoli.

Z powyższego filmu wiadomo tylko, że można czekać. Ale to miłe oczekiwanie szczególnie dla ludzi, którzy ubolewali nad klatkami na sekundę na swojej starej konsoli.

  KOSZT

Zazwyczaj nowe konsole mieszczą się w przedziale od 399 USD do 499 USD. Ale Microsoft mówi znacząco o stworzeniu konsoli do streamowania gier przez chmurę co może obniżyć koszt. Microsoft xCloud może być bardzo dobrym krokiem.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »