OnePlus TV już wkrótce: funkcje, specyfikacje i wszystko, co musisz wiedzieć.

Telewizor OnePlus jest znowu tematem w mediach. Najnowsze informacje sugerują, że telewizor prawdopodobnie ujrzy światło dzienne do końca 2019 roku.

Czym jest OnePlus TV?

OnePlus dobrze radzi sobie w przestrzeni smartfonów, a firma chce teraz wejść w przestrzeń smart TV. Kilka miesięcy temu OnePlus powiedział, że pracuje nad nowym smart TV, aby wejść do branży telewizyjnej. Znana dotąd jako OnePlus TV, firma chce zapewnić prawdziwie inteligentne wrażenia telewizyjne ze wszystkimi znaczącymi ulepszeniami i funkcjami, z których OnePlus jest znany w przestrzeni smartfonów.

W jaki sposób OnePlus TV różni się od innych inteligentnych telewizorów?

Dzięki OnePlus TV OnePlus planuje zaoferować zupełnie inne wrażenia związane z telewizją Smart TV. OnePlus wskazywał w tym czasie, że telewizor będzie stanowił kluczową część inteligentnego domu. To wskazywało, że telewizor OnePlus będzie działać jako urządzenie inteligentnego hubu domowego, które umożliwi użytkownikom integrację z innymi inteligentnymi urządzeniami. Oczekuje się, że telefony OnePlus odegrają ważną rolę w połączeniu z telewizorem, aby zapewnić ogólne inteligentne wrażenia.

Co sugerują do tej pory pogłoski?

Do tej pory tipster Ishan Agarwal zasugerował, że telewizor OnePlus będzie polegał na panelu LCD zamiast panelu OLED. Dlatego OnePlus TV może zostać umieszczony jako tańsza alternatywa dla inteligentnych telewizorów premium Samsunga, LG i Sony.

Kiedy premiera OnePlus TV?

Plotka głosi, że OnePlus TV zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku. W rzeczywistości Ishan Agarwal powiedział, że telewizja OnePlus może wkrótce zostać uruchomiona, co wskazuje na datę premiery w ciągu kilku miesięcy.

Jest to jednak nadal plotka i mogą istnieć szanse, że tak się nie stanie. W tym przypadku powinniśmy prawdopodobnie trzymać się oryginalnych informacji od firmy, która obiecała telewizor do połowy 2020 roku.

Jaka byłaby cena OnePlus TV?

Jak dotąd nie ma pojęcia o oczekiwanej cenie. Biorąc pod uwagę, że OnePlus zawsze oferował swoje produkty po znacznie niższych cenach w porównaniu z głównymi rywalami, oczekuje się, że telewizor OnePlus może sprzedawać się za około 40 000 Rs do 50 000 Rs (około 1000 złotych) – zakres, w którym mógłby rzucić wyzwanie premium modelom telewizyjnym Xiaomi Mi w Indiach.

W skrócie:

Oczekuje się, że telewizor OnePlus zostanie uruchomiony w ciągu kilku miesięcy.

Telewizor będzie działał jako urządzenie z inteligentnym hubem domowym, poza zwykłymi urządzeniami Smart TV.

OnePlus TV może rzucić wyzwanie modelom Xiaomi Mi TV 4 w Indiach.

Nie jest znana jeszcze cena i data premiery One Plus TV.

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »