ZOSTAŃ REDAKTOREM - Aplikuj już teraz!

Cloud Stinger HyperX – nowe bezprzewodowe słuchawki

HyperX odłącza kable – na rynku dostępny jest już nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Już dostępne – nowe bezprzewodowe słuchawki Cloud Stinger HyperX zapewniające komfort charakterystyczny dla produktów HyperX oraz udoskonaloną konstrukcję audio.

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc. oraz lider branży gier i e-sportu, poinformował o wprowadzeniu na rynek bezprzewodowych słuchawek gamingowych HyperX Cloud StingerTM Wireless. Lekkie słuchawki do gier Cloud Stinger Wireless ważą zaledwie 270 gramów i są wyposażone w nauszniki obracające się o 90 stopni oraz baterię, której jedno ładowanie wystarcza na 17 godzin.

Słuchawki Stinger Wireless mają intuicyjne przyciski sterujące i przetworniki o średnicy 50 mm, co przekłada się na precyzyjny dźwięk wysokiej jakości. Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy zapewnia doskonały dźwięk w przystępnej cenie podczas grania w gry, rozmawiania przez komunikatory i oglądania filmów.

„Bardzo się cieszymy z rozszerzenia naszej nagradzanej linii zestawów słuchawkowych o słuchawki HyperX Cloud Stinger Wireless, które stanowią najkorzystniejszą ofertę bezprzewodowych zestawów słuchawkowych w cenie poniżej 100 EUR” — mówi Julien Millet, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Cały czas szukamy nowych sposobów na zapewnianie użytkownikom wyjątkowych doświadczeń, a rozszerzenie linii Stinger o słuchawki bezprzewodowe daje naszym fanom więcej możliwości”.

Podobnie jak poprzednie zestawy słuchawkowe Cloud, zestaw Cloud Stinger Wireless zapewnia wyjątkowy komfort i jakość dźwięku. Działa bezprzewodowo na częstotliwości 2,4 GHz i pozwala uwolnić się od plątaniny kabli. Posiada przycisk regulacji głośności na nausznikach oraz mikrofon z funkcją tłumienia hałasu, wyciszany przez odchylenie go do góry. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HyperX Stinger Wireless idealnie nadaje się do komputerów biurkowych oraz do PS4TM i PS4TM Pro.

Dostępność

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger Wireless jest dostępny w regionie EMEA w sieci sklepów partnerskich HyperX — zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Cena sugerowana przez producenta wynosi 429 PLN. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją.

Specyfikacja zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Stinger Wireless:
Słuchawki
Przetwornik: dynamiczny, 50 mm, z magnesami neodymowymi
Typ: wokółuszne, zamknięte
Charakterystyka częstotliwościowa: 20–20 000 Hz
Impedancja: 32 Ω
Poziom ciśnienia akustycznego: 109 dBSPL/mW przy 1 kHz
Współczynnik THD: < 2%
Waga: 270 g
Długość i typ kabla: kabel ładowania USB (1 m)

Mikrofon
Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy
Wzór biegunowy: jednokierunkowy, tłumiący hałas
Charakterystyka częstotliwościowa: 100–7 000 Hz
Czułość: -47 dBV (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz)

Czas pracy baterii*
17 godzin
Zasięg działania bezprzewodowego
2,4 GHz
maks. 12 metrów

* Testy przeprowadzono przy ustawieniu głośności słuchawek na 50%.

ZOSTAŃ
MOTO
REDAKTOREM
Dołącz do naszego zespołu!
Translate »