ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Test malutkiej niszczarki Natec Beaver HOME w cenie 90zł

Recenzja Natec Beaver Home 7L NSH-1316

Niszczarek nigdy wcześniej nie testowałem.. nawet w domu nie używałem takiego wynalazku, a zbędne papiery lądowały prosto do kosza. Tak się jednak złożyło, że w moje ręce wpadła malutka niszczarka Natec Beaver HOME o pojemności 7 litrów. Je cena to około 90zł. Czy warto? Przekonajmy się!

 

Specyfikacja

Napięcie: 230 V
Moc: 140 W
Rodzaj cięcia: Paski
Rozmiar cięcia: 7 mm
Niszczy: Papier
Maksymalna ilość niszczonych kartek: 5 80g/m2
Szerokość szczeliny podawczej: 220 mm
Średnia prędkość niszczenia: 2,2 m/min
Poziom bezpieczeństwa: DIN 66399 P-1
Funkcje: Automatyczny start/stop, Funkcja cofania
Zabezpieczenia: Przed przegrzaniem
Pojemność kosza: 7 L
Poziom hałasu: 72 dB
Kolor: Czarny
Waga: 1.2 kg
Długość: 310 mm
Szerokość: 125 mm
Wysokość: 270 mm
Długość przewodu: 1.5 m

 

Pudełko niewielkie, estetyczne, z renderami produktu i wszystkimi najważniejszymi informacjami.

W zestawie znajdziemy niszczarkę i instrukcję obsługi.

 

 

Urządzenie nie robi żadnego wow. Mała, zgrabna, plastikowa – tak w skrócie można ją opisać. Jej wymiary to 31 x 12,5 x 27 cm, a waga to 1.2 kg. Całość konstrukcji mimo, że z plastiku to całkiem dobrej jakości. Konstrukcja jest prawidłowo spasowana, nic nie odstaje, nic się nie ugina i absolutnie nie ma wrażenia tandety.

 

Niszczarka dookoła swojej obudowy nic nie ma do zaoferowania.. no oprócz wychodzącego kabla zasilania z tyłu. Jego długość to około 1.5m.

 

 

Góra to cały panel.. kontrolny 😀 ? Mamy tu znacznik informujące o tym czego nie wolno robić, że maksymalna liczba kartek to 5, ale mamy też przełącznik AUTO – automatycznie zacznie niszczyć kartkę gdy ją włożymy  do podajnika, OFF – oczywiście wyłącza urządzenie i REV – wycofuje kartkę z podajnika gdyby nożyce się zacięły. Także jak widzicie mamy podstawowe i w zasadzie najważniejsze funkcje.

 

 

Aby dostać się do pojemnika wystarczy podnieć górną głowicę i odłożyć ją delikatnie na bok. No i tym sposobem mamy nasz 7-litrowy pojemnik, który w zupełności wystarczy do domu, gdzie niszczymy niewielką ilość papierów.

 

 

Beaver Home może nie zapewni 100% bezpieczeństwa, bo papier cięty jest w podłużne paski, a z tego jednak można coś odczytać. Dlatego nie radziłbym niszczyć za jej pomocą ważnych dla nas dokumentów.

Ile zajmuje jej zniszczenie jednej kartki A4 i więcej? Jak jest głośna? Stwierdziłem, że lepiej gdy zobaczycie to na filmiku 😉

 

PODSUMOWANIE

Artykuł krótki, bo i produkt bardzo prosty. Natec Beaver Home to ciekawe urządzenie. Przede wszystkim ciche i o niewielkich wymiarach. Cena około 90zł również wydaje się być całkiem przyzwoita. Myślę, że spokojnie mogę polecić ten produkt do domowego użytku, gdzie nie będziemy niszczyć ważnych dokumentów. Jak najbardziej leci rekomendacja!

 

OCENA Natec Beaver Home 7l
Ocena ogólna
4
  • Design
  • Jakość wykonania
  • Szybkość niszczenia
  • Pojemność
  • Hałas
  • Bezpieczeństwo danych
  • Zestaw
  • Cena

Nagrody

           

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »