ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Assassin’s Creed 4 i Rogue na Switch?

Grecki sprzedawca Console Club na krótko zaoferował zestaw Assassin’s Creed 4 i Assassin’s Creed: Rogue na nintendo Switch. Oferta została szybko ściągnięta ale jak wiadomo internet nie zapomina. Pakiet był dostępny w cenie 42,90 $ czyli około 170 zł.

W 2019 remaster dostał Assassin’s Creed 3 na Nintendo Switch. W tym roku nie ukazuje się kolejna odsłona, która jest planowana na rok 2020 więc wydanie takiego pakietu uzupełniło by przerwę w wydawaniu gier z serii.

Assassin’s Creed 4: Black Flag został wydany w październiku 2013 roku na PS3, Xbox 360 i Wii U, w późniejszym czasie wyszedł również na konsole 8 generacji. Assassin’s Creed Rogue został pierwotnie wydany w listopadzie 2014 roku na konsole starszych generacji i, co ciekawe, nie dostał zremasterowanej wersji na PS4 i Xbox One aż do marca 2018 roku. Black Flag uważany za jedna z najlepszych części serii, wprowadzający nowe mechaniki, bitwy morskie i ulepszenia swojego statku. Rogue nie był taki świetny chociaż w tej części wcielamy się w templariusza, niestety był to odgrzewany kotlet, który nie udał się za bardzo. Jednak zestaw ten byłby świetny ze względu, że są to dwa pełne tytuły zapewniające masę godzin zabawy. 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »