ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Recenzja Top Speed 2

Top Speed ​​2: Drag Rivals & Nitro Racing

Dobra gra mobilna? Top Speed 2 jest najlepszą grą mobilną w jaką ostatnio grałem.

Top Speed 2 ma tak ogromną game samochodów, wszystkie można dowolnie ulepszać i każde ma unikalne opcje tuningu. Na dodatek fabuła w grze nie jest zaniedbana, oczywiście nie jest to historia najwyższych lotów ale jak na grę mobilną daje radę. Nie przedłużając sprawdźmy jak się gra w Top Speed 2.

Rozwój

Top Speed ​​2: Drag Rivals & Nitro Racing i jego poprzednik reprezentują gry, które rozszerzyły gatunek wyścigowy na telefony komórkowe. Ta niesamowicie ciekawa mieszanka klimatu lat 90-tych, wyścigów i imersji to wszystko zasługa T-Bull, którzy są twórcami tej jak i wielu innych uznanych gier. W sequelu T-Bull wniosło o wiele więcej samochodów, lepsza grafikę i zakłady na wyścigi. 

Fabuła

Top Speed 2 inspiruje się kinem akcji lat 90-tych. Zaczynamy jako zawieszony policjant, który ma wiele wspólnego z wyścigami. Policja potrzebuje jego wiedzy w specjalnym zadaniu dla, którego musisz pracować pod przykrywką. Jeśli to zrobi to wybacza mu błędy z przeszłości i będzie mógł wrócić do służby. Akceptując umowę, słyszysz szczegóły sprawy. Niedawno zaczęły znikać drogie samochody wysokiej klasy, wszystkie należące do bogatych osób, a Twoim zadaniem jest je znaleźć i odzyskać, a także odkryć szajkę złodziei. 

Rozgrywka

W tak genialny sposób zostały połączone dobra historia z gatunkiem wyścigowym. Wyruszamy w podróż przez podziemia, ścigając się w wyścigach bez jakiś większych reguł. Podstawową mechaniką, którą gracz musi opanować, są oczywiście biegi i skracanie zakrętów. Jednak twoje umiejętności podczas wyścigu to tylko połowa pracy, ponieważ będziesz musiał zarabiać pieniądze i inwestować je w ulepszanie pojazdu. 

Grafika

Przepiękna jak na grę mobilną grafika 3D. T-Bull naprawdę postarało się co do grafiki. Efekty są dopracowane, nie spotkałem się z żadnymi błędami.

Podsumowanie

Top Speed ​​2: Drag Rivals & Nitro Racing to niesamowicie dobrze zaprojektowana gra. T-Bull nie naprawiło tego co nie wymagało naprawy w pierwszej części. Jest to według mnie jedna z najlepszych gier na androida, co pokazuje średnia ocen z Google Play 4,5 gwiazdki z ponad 5000 ocen. Gra jest przede wszystkim darmowa więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby spróbować.

 

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »