ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Recenzja słuchawek Argon 500 od Genesis

Przedmiotem tej recenzji są słuchawki dla graczy od Genesis. Mianowicie przetestowałem model Argon 500.

Na poczatek specyfikacja:

SYSTEM AUDIOStereo
DYNAMIKA GŁOŚNIKÓW109 dB
ŚREDNICA GŁOŚNIKA53 mm
CZĘSTOTLIWOŚĆ20 – 22000 Hz
IMPEDANCJA32 Ω
MIKROFONTAK
ZŁĄCZE2 x 3.5 mm stereo mini-jack, 4-pin 3,5 mm stereo mini-jack
DŁUGOŚĆ KABLA240 cm

Opakowanie

Słuchawki zostały zapakowane w nowoczesne opakowanie. Dodatkowo w środku mamy kolejne pudełko, które troszkę ciężko się wyjmuje. Kupując ten model otrzymujesz oczywiście słuchawki, mikrofon, dodatkowe kabelki oraz instrukcję.

 

Design

Argon 500 posiada nowoczesny design, dlatego nie mam zastrzeżeń do wyglądu. Na obu bokach mamy czerwone logo Genesis. Kolejnym plusem tych słuchawek są duże nauszniki. Warto wspomnieć o pilocie, który został wykonany z plastiku. Pilot posiada funkcję regulacji głośności.
Po dłuższym czasie z korzystania nie odczułem dyskomfortu. Całość wygląda po prostu świetnie.

Zanim przejdziemy do omówienia bardzo ważnego elementu, czyli jakości dźwięku w Argon 500, musimy omówić jeszcze dwa elementy.

Tak jak wspominałem w zestawie otrzymujemy mikrofon, który można umieścić w lewym nauszniku oraz dostosować go do swoich potrzeb zwłaszcza, że mikrofon jest długi. Mikrofon ma funkcję redukcji szumów, co jest ważne u graczy.

Kolejnym punktem to, to że producent umożliwił podróżujacym złożenie słuchawek. Gdy złożymy słuchawki zajmują one o wiele mniej miejsca co jest naprawdę dużym plusem ode mnie.

Użytkowanie

Teraz porozmawiamy o jakości dźwięku. Słuchawki posiadają wysoką jakość dźwięku. Potężne brzmienie tych słuchawek na poziomie 109dB zapewniają wrażenia i przy graniu, i przy słuchaniu muzyki. Korzystając z Argon 500 nie musimy martwić się, że będziemy słyszeć dźwięki z otoczenia, ponieważ słuchawki dają sobie radę z wygłuszeniem.

Jako, że są to słuchawki dla graczy, przetestowałem je grając w moją ulubioną grę, czyli GTA V. Muszę, wam powiedzieć, że w tym przypadku i słuchawki i mikrofon się spisały, ponieważ grałem w trybie online. Z racji tego, że Argon 500 posiada mikrofon, prrzetestowałem je również w Skype. Po przeprowadzonej rozmowie mogę powiedzieć, że mikrofon zredukował szumy bardzo dobrze. Poprosiłem o opinię dźwięku osobę, z którą rozmawiałem.

“Ten mikrofon to istne cudo”

Osobiście też tak uważam. Myślę że jeżeli ktoś szuka słuchawek z mikrofonem, który redukuje szumy tak dobrze to polecę Argon 500

Podsumowanie

Argon 500 to wysokiej jakości dźwięk, konstrukcja ułatwiająca przenoszenie. Słuchawki te są doskonałe do grania, ale i również do słuchania muzyki. Słuchawki możemy nabyć w wielu sklepach w cenie około 150 złotych. Uważam, że cena nie jest niska i nie jest też za droga. No i mamy to! Rekomendacja.

Ocena ogólna
Ocena ogólna
4.6
  • Opakowanie
  • Design
  • Jakość wykonania
  • Funkcje
  • Komfort
  • Cena

Nagrody

           

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »