ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Tania myszka dla graczy! Genesis Krypton 300

Ponad 1,5 miesiąca temu otrzymałem na zaawansowane testy myszki od Genesis, a dokładnie myszkę Krypton 300. Czy warto ją zakupić? Sprawdźmy to!

Specyfikacja

Urządzenie wyposażone jest w sensor ADNS – 3050, a rozdzielczość na poziomie 500 – 4000 DPI, dodatkowo posiadamy tutaj 7 przyciski. Waga tego urządzenia to 94 g. Ponadto znajdziemy tutaj dosyć ciekawe oświetlenie LED.

Zawartość

Myszka bowiem była zapakowana w prostokątne pudełko, na wierzchu nadrukowane są informacje na temat specyfikacji, oprogramowania itp.
W środku zatem starannie zapakowane: myszka, instrukcja obsługi. Do sposobu pakowania nie mam zastrzeżeń!

Wykonanie urządzenia jak na swoją półkę cenową jest bardzo dobre, podświetlane logo Genesis idealnie podpasowywuje się do całego wyglądu tej myszki. Pod kółkiem znajdziemy dwa przyciski do sterowania DPI. Na obu krawędziach znajdziemy gumowe wykończenie. 3 ślizgacze stanowią ważną rolę w spodzie tego urządzenia. Aby podłączyć myszkę do komputera mamy prawie 2 metry kabla USB.

Przejdźmy teraz do kwestii użytkowej!
Jest to myszka gamingowa, więc w tym aspekcie poświęciłem najwięcej czasu do testów! Przetestowałem myszkę w grach takich jak:
Minecraft
Battlefield V
Grand Theft Auto V
Myszka w pełni pełniła swoją rolę, mam tylko jedną uwagę, mysz ta nie jest super wydajna. Możemy tą myszką również korzystać w codziennym użytku, a razem z podświetleniem przyjemnie korzysta się z komputera.

Podsumowanie

Świetna jakość wykonania jak i sam aspekt użytkowy, powoduje, że mogę z całego serca polecić tę myszkę! Znajdziecie ją w cenach od 70 zł!

Ocena ogólna
3.9
  • Design
  • Wykonanie
  • Łatwe użytkowanie
  • Dla graczy
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »