ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Biurko dla graczy Genesis Holm 300 RGB

Z roku na rok na rynku pojawia się coraz większa liczba sprzętu dedykowanego dla graczy, jednakże pierwszy raz mam styczność z biurkiem specjalnie dla graczy. Produkt ma zapewnić jak największą wygodę podczas użytkowania komputera w codziennym życiu. Genesis oferuje naprawdę świetny mebel z bardzo przydatnymi bajerami już za cenę około 799 zł.

Genesis Holm 300 RGB ma przestronny blat o wymiarach 120 x 60 cm wykonany z płyty MDF z karbonową okleiną. Na biurku spokojnie zmieści się podkładka pod mysz w największym wymiarze. Na środku znajdziemy półkę na monitor, która zapewnia więcej przestrzeni roboczej na stole lecz nie pomieści więcej niż jednego ekranu, więc osoby korzystające z większej ilości będą musiały ją wymontować. Brak półki nie szkodzi designowi biurka.

Z prawej strony blatu znajdują się dwa stojaki: jeden na kubek a drugi na kontrolery do gier. W prawym górnym roku, wbudowana w biurko jest ładowarka bezprzewodowa do telefonu, z której nie korzystałem zbyt często. 

W lewym górnym rogu znajduje się wbudowany Hub USB, a troszkę niżej stojak na słuchawki 

Biurko jest umieszczone na solidnym metalowym stelażu, który powinien wytrzymać naprawdę długo. Dwie półki pod blatem służą lepszej organizacji przestrzeni roboczej. Przednia służy świetnie jako miejsce na dokumenty bądź przekąski zaś tylnia jest miejscem na listwę zasilającą lub router WiFi. Na środku blat został wzmocniony wytrzymałą aluminiową listwą, na której znajduje się pasek LED oświetlający otoczenie nad, którym mamy pełne sterowanie za pomocą pilota. Możemy dostosować tryby świecenia, szybkość i natężenie światła.


Dane techniczne:

 • wymiary blatu: 120 x 60 cm
 • wysokość blatu: 75 cm
 • materiały: płyta MDF (blat), metal (konstrukcja)
 • kolor: czarny
 • uchwyty: na kubek, na słuchawki, na pady do gier
 • półki: na monitor, na przekąski/dokumenty, na listwę zasilającą
 • dodatki: wbudowana ładowarka indukcyjna o mocy 10 W, hub USB: tak, 3 x USB 3.0, system organizacji kabli

Podsumowanie

Genesis stworzyło naprawdę świetny mebel, który ceną konkuruje z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. Budowa biurka jak i zastosowane materiały sprawiają wrażenie produktu z najwyższej półki. Ledy RGB zapewniają niezwykły klimat podczas nocnych rozgrywek. Wbudowany Hub USB jak i ładowarka ułatwią życie każdej osobie, która zdecyduje się na zakup, stojaki spełniają swoje zadanie bez zarzutu i pomagają w organizacji naszego blatu. Niestety biurko nie jest przystosowane do bardzo wysokich osób ale nie mogę tego uznać za wadę, ponieważ większość ludzi jest poniżej 195 cm wzrostu i nie będzie miało takich problemów. Ja musiałem wymontować półki znajdujące się pod spodem, żeby się zmieścić. Uważam, że jest to jedno z niewielu rozwiązań dla graczy, które naprawdę ma sens i nie jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie znalazłem większych wad.

Ocena
OCENA OGÓLNA
4.9
 • Design
 • Wykonanie
 • Dbałość o szczegóły
 • Akcesoria
 • Uzyteczność
Translate »