ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Douszne słuchawki dla audiofilii

HIFIMAN RE-400

Douszne słuchawki za około 300zł? Oto HIFIMAN RE-400, sprzęt o niesamowitej jakości dźwięku.

Specyfikacja

Przetworniki: Dynamiczne
Konstrukcja obudowy: Zamknięte
Impedancja: 32 Ohm
Skuteczność: 102dB
Pasmo przenoszenia: 15 – 22.000Hz
Maksymalna moc wejściowa: 30mW
Jakość kabla: OFC
Długość przewodu: 1.2m
Asymetryczny kabel: NIE
Typ wtyku: 3.5mm mini jack
Typ wtyku: Kątowy
Regulacja głośności: NIE
Mikrofon: NIE
Etui ochronne: TAK
Redukcja szumów: NIE
Rozmiar przetwornika: 8.5mm

Słuchawki przyszły do mnie w czarnym, minimalistycznym pudełku. Na froncie znajduje się logo producenta i krótka informacja o słuchawkach. Ciężkie opakowanie zawiera w sobie słuchawki, zestaw 10 gumek, wymienne siatki, instrukcję, etui oraz wizytówkę firmy z danymi kontaktowymi. Instrukcja jest dostępna w języki chińskim oraz angielskim.

Jakość wykonania leży na obłędnym poziomie. RE-400 to jedne z najmniejszych słuchawek jakie miałem w rękach. Korpus słuchawek został wykonany z aluminium. Przewód został opleciony w otulinę, która powoduje delikatne załamania niecieszące oka. Wygoda sprzętu stoi na najwyższym poziomie, a dołączone do zestawu gumki dopasują się do nawet najdziwniejszych kanałów. Nie czułem żadnego dyskomfortu nawet jak słuchałem muzyki przez wiele godzin bez przerwy. 

Brzmienie słuchawek jest doskonałe, od pierwszego nałożenia aż do ostatniej nuty dźwięk jest cudowny. Bas jest dobrze umiarkowany, nie są to słuchawki skierowane do jego miłośników. Dół pasma jest wyważony, naturalny, nadaje się do wszystkich gatunków muzyki. Wysokie tony wydają mi się lekko przyćmione. Dźwięki średnicy są bezpieczne, żaden dźwięków nie wybija się przed szereg a wszystkie razem tworzą perfekcyjną harmonię.

Podsumowanie

Słuchawki chińskiej firmy HIFIMAN RE-400 są sprzętem wysokiej klasy na, który każda wydana złotówka jest tego warta. Za około 279 zł dostajemy urządzenie, który pieści dźwiękiem nasze uszy. Jakość wykonania jest świetna, solidne aluminiowe korpusy sprawiają wrażenie bardzo małych, słuchawki są jednymi z najwygodniejszych jakie miałem w swoim życiu. Brzmienie jest cudowne, dźwięki idealnie ze sobą współgrają i gwarantuję, że każdy rodzaj muzyki sprawdza się na nich wybornie. Podsumowując uważam, że HIFIMAN RE-400 to najlepsze słuchawki douszne do 300 zł, a każdemu kto może pozwolić sobie na słuchawki z tej półki cenowej serdecznie polecam.

Ocena
OCENA OGÓLNA
5
  • Brzmienie
  • Jakość wykonania
  • Design
  • Wygoda
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »