Wideorejestrator Samochodowy uGO RANGER DC100

UGO Ranger DC100 to urządzenie które pozwala kierowcy zarejestrować każdy moment przebytej trasy. Dzięki temu urządzeniu bez problemu udokumentujesz najpiękniejsze momenty swojej podróży oraz nieprzewidywane incydenty które napotkasz na drodze. Cena rynkowa takiego wideorejestratora waha się w okolicach 70zł, ale czy warto wydać te pieniądze na ten sprzęt? Sprawdźmy To!

 

Specyfikacja

Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów : 1280 x 720
Maksymalna rozdzielczość zdjęć : 2048 x 1536
Rozdzielczość czujnika : 3 mln pikseli
Kąt widzenia [stopnie] : 90
Detekcja Ruchu : Tak
Funkcje dodatkowe : Czujnik ruchu
Mikrofon : Tak
Obsługiwane karty pamięci : MicroSD
Przekątna ekranu LCD [cal] : 3
Zasilanie : USB 5V
Grubość [mm] : 36.9
Wysokość [mm] : 55.4
Szerokość [mm] : 90.5
Kolor : Czarny
USB : MiniUSB

 

Opakowanie

Wideorejestrator zapakowany jest w małym pudełku. Z przodu opakowania znajdziemy jego wygląd oraz dokładny model. Z lewej strony opakowania będziemy mogli się dowiedzieć o najważniejszych informacjach które będę nam potrzebne przy zakupie tego sprzętu, natomiast z drugiej strony znajdziemy bardzo krótki opis na temat tego urządzenia. W samym środku tego opakowania znajdziemy instrukcję obsługi w języku Polski, wideorejestrator, uchwyt na szybę oraz ładowarkę.

 

 

 

 

Klasyczny Design

Bardzo prosty klasyczny design który dobrze komponuje się w tym zestawie. Dzięki wyświetlaczowi 3” możemy bez problemu obejrzeć nagranie które zostało już wcześniej nagrane. Jeżeli chodzi o montaż jest on bardzo prosty mamy tutaj przyssawki które montujemy wraz z kamerką. Jedną z bardzo ważnych cech tej kamerki jest to, że nie ogranicza ona naszej widoczności podczas jazdy.

 

Menu/ustawienia

Jeżeli chodzi o ustawienie oraz funkcje tej kamerki są one bardzo proste i przejrzyste dla naszego oka. Bez problemu osoba początkująca poradzi sobie z tym sprzętem. W ustawieniach naszego wideorejestratora znajdziemy między innymi : Rozmiar, Nagrywanie pętli, Ekspozycja, Wykrywanie ruchu, Znacznik czasu oraz Nagrywanie dźwięku.

 

 

O Kamerce

Jeżeli chodzi o samą kamerkę to jej montaż jest bardzo prosty, kamerka ta posiada dużo ustawień o których pisałem powyżej. Niestety jeżeli chodzi o jakość nagrywania to nie powala ona na kolana, jedynie ten rejestrator jazdy nadaje się do nagrywania gdy jest winno, nie sprawdza on się natomiast gdy jest całkowicie ciemno. Na samym dole tej recenzji znajdziecie link do nagrań z tego sprzętu. Jest to dosyć małe urządzenie które jednak potrafi nagrać duży obszar naszej jazdy. Kamerka ta posiada oczywiście miejsce na micro SD o pojemności do 32gb oraz boczne przyciski na prawej oraz lewej strony które są niezbędne do jej obsługiwania. Podczas jazdy jest ona stabilna nie drga co jest tutaj na pewno jej ważną cechą. Również nagrywa ona dźwięk który jest bardzo cichy. Każdy dźwięk niepożądanej kolizji czy ostrego hamowania zostanie zarejestrowany.

 

 

Podsumowanie

Wideorejestrator Samochodowy uGO RANGER DC100 to urządzenie które będzie nam towarzyszyć w naszych codziennych trasach. Myślę, że za cenę rynkową która waha się w granicach 70zł można zaryzykować i kupić taką kamerkę, może nie jest ona perfekcyjna ale na pewno w celowych momentach będzie dowodem aby udokumentować naszą jazdę. Dlatego jeżeli szukasz kamerki samochodowej w dobrej cenie która posiada bardzo prosty montaż i bez problemu nauczysz się nią obsługiwać to ten wideorejestrator samochodowy jest właśnie dla ciebie!

 

 398 total views,  2 views today

Ocena ogólna
3.6
  • Design
  • Wykonanie
  • Użytkowanie
  • Cena
  • Cała zawartość w środku
  • Montaż
  • Jakość nagrywania

Nagrody

Ciekawe artykuły
PowerLine | BT Mini Wi-Fi Home Hotspot 600 Kit – recenzja transmitera sieciowego przez sieć energetyczną