Klawiatura Multimedialna Liocat KX 756C

Liocat czyli firma która pod koniec 2019 roku wyszła na rynek w tym momencie jest to jedna z najlepiej rozwijających się w Polsce firm które produkują sprzęt gamingowy. KX 756C  jest to klawiatura membranowa przeznaczona nie tylko dla graczy ale również dla użytkowników którzy spędzają dużo czasu przed swoimi monitorami. Klawiatura ta wyróżnia się nie tylko prostym designem ale również funkcjami które posiada. Cena za ten sprzęt nie przekracza 100zł, dlatego czy warto zakupić ten produkt? Przekonajmy się!

Specyfikacja

Kolor : Czarny
Komunikacja z komputerem : Przewodowa
Interfejs : USB
Układ klawiatury : Angielski (EN)
Typ klawiatury : Membranowa
Waga : 667 g
Przeznaczenie : Gaming
Podświetlenie : RGB
Długość kabla : 1,8 m
Akcesoria w zestawie :
– Wymienne kursory i WSAD
– Instrukcja obsługi
Blok numeryczny : Tak
Klawisze multimedialne : Tak
Ani-Ghosting : Nie
Hub USB : Nie
Złącza Audio : Nie
Podpórka na nadgarstki : Tak

 

Opakowanie

Klawiatura ta zapakowana jest w tradycyjnym opakowaniu. Na samym przodzie znajdziemy dokładny model klawiatury, wygląd w podświetleniu oraz trzy najważniejsze informacje które na pewno przydadzą nam się podczas zakupienia tego sprzętu. Z górnej części opakowania znajdziemy informacje co jest umieszczone w środku. Z tyłu natomiast znajdziemy w ośmiu różnych językach w tym PL bardzo krótki opis tej klawiatury, producenta oraz inne niezbędne informacje. W samym środku znajdziemy klawiaturę, instrukcję obsługi oraz osiem wymiennych klawiszy.

O Klawiaturze

Jeżeli chodzi o samą klawiaturę to jest ona wykonana na dobrym poziomie, pierwsze co wrzuca nam się w oczy po jej podłączeniu do komputera poprzez kabel USB jest to, że jest ona cała podświetlana, posiada wymienne czerwone klawisze które na pewno przypadną graczom do gustu i od razu wymienią je na nie. Posiadasz również pełną kontrolę nad utworami lub filmikami w tle, mając dodatkowe 10 przycisków multimedialnych które pozwolą Ci na ich odtwarzanie, wstrzymywanie i wyciszanie. Bez problemu możemy ją użytkować do długich sesji z ulubionymi tytułami swoich gier i nie tylko, spisuje się ona w tym bardzo dobrze.

 

Plusy

– Klawisze Multimedialne
– Podświetlenie RGB
– Wymienne klawisze
– Blok Numerczyny
– Interfejs USB
– Podpórka pod nadgarstki

 

Minusy

– Lekki opór przyciskania
– Podwyższenia które nie są gumowane

 

Podsumowanie

Klawiatura Multimedialna Liocat KX 756C to urządzenie o ładnym, prostym designie, które na pewno przypadnie do gustu nie jednemu graczowi grającemu we wszystkie rodzaje gier oraz użytkownikowi który spędza bardzo dużo czasu przy komputerze. Zachęcającą rzeczą przy zakupie tej klawiatury jest na pewno jej podświetlenie oraz wymienne klawisze, te dwa elementy sprawią, że będziemy bardziej skłonni ją zakupić. Cena rynkowa waha się w graniach 70zł, więc jest to na prawdę bardzo dobra cena. Reasumując klawiatura ta to bardzo ciekawe i co najważniejsze tanie urządzenie które polecam zakupić!

 444 total views,  2 views today

Ocena ogólna
4.7
  • Design
  • Wykonanie
  • Użytkowanie
  • Dla graczy
  • Cała zawartość w środku
  • Cena

Nagrody

Ciekawe artykuły
Samsung Galaxy Note 9!