Myszka bezprzewodowa dla graczy! Trust DISAN GXT 161

Bezprzewodowa myszka gamingowa DISAN GTX 161 od firmy Trust. Jest to mój pierwszy produkt od tej firmy i na pierwszy ogień mam przyjemność zrecenzować mysz DISAN GTX 161.
Po paru tygodniach testowania tej myszki jestem w stanie podzielić się swoją opinią i napisać fajną recenzję na temat tego urządzenia. Koszt takiej myszki to koło 130zł. Czy więc warto zakupić ten produkt? Przekonajmy się!

Specyfikacja :

Rodzaj sensora : Optyczny
Regulacja czułości : Skokowa
Czułość : od 500 do 3000DPI (co 500 jednostek)
Liczba przycisków : 6
Podświetlenie : RGB
Dedykowane oprogramowanie
Odświeżanie USB : 125,250,500 i 1000 Hz
Wymiary : 124x81x41mm
Waga : 100 g
Czas pracy na baterii – do 30 godzin
Interfejs : 2,4 GHz. USB.
Zasilanie – wbudowany akumulator
Rolka przewijania – 1

Opakowanie

Myszka ta zapakowana jest w „profesjonalnym” czarnym pudełku które jest bardzo dobrze zaprojektowane przez producenta. Na samym przodzie znajdziemy wygląd tej myszki, logo Trust, trzy krótkie informacje (przedstawione ikonami) oraz sam jej wygląd w podświetleniu. Po jednym z boku tego opakowania znajdziemy dokładny model tej myszki DISAN GTX 161. Z tyłu natomiast znajdziemy potrzebne informacje które pomogą nam w zakupie tego urządzenia, nie mamy tutaj niestety języka polskiego. W samym środku znajdziemy bardzo ładnie zapakowaną myszkę wraz z instrukcją, specjalną naklejką GTX, odbiornikiem USB i kablem.

 

O myszce + podświetlenie RGB

Jeżeli chodzi o samą myszkę to pierwsze co wrzuca nam się w oczy przy zakupie tej myszki jest jej słaby desing oraz podświetlenie które jest tutaj niepotrzebne. Konstrukcja tej myszki jest z myślą dla praworęcznych graczy, mamy również małą półeczkę na nasz kciuk. Z przodu natomiast mamy port microUSB do ładowania akumulatorka polimerowego o wytrzymałości do 30 godzin. Mamy tutaj dwa przyciski boczne na lewym panelu, przycisk funkcyjny (zmiana czułości). Na spodzie możemy zauważyć pięć ślizgaczy, sensor oraz przełącznik on/off. Podczas gry myszka spełnia swoje zadania dzięki ślizgaczom które sprawiają, że bez problemu porusza się ona po podkładce bez najmniejszego zacięcia czy oporu. Posiadamy tutaj również oprogramowanie które przedstawię wam w późniejszej części naszej recenzji na temat tego urządzenia. Co by tutaj dużo pisać… ciekawy sprzęt który jest wart swojej ceny!

Plusy

– Oprogramowanie
– Cena
– Bateria

Minusy

– Design
– Podświetlenie RGB
– Budowa

 

Oprogramowanie

Myszka Trust DISAN GXT 161 posiada proste oprogramowanie które na pewno nie sprawi nam większych problemów w jego użytkowaniu, znajdziemy tutaj między innymi ustawienie DPI w myszce oraz zmianę jej podświetlenia – są to dwie najciekawsze zakładki które pomogą nam w dostosowaniu myszki pod swoje wymagania.

 

 349 total views,  6 views today

Ocena ogólna
4.5
  • Design
  • Wykonanie
  • Użytkowanie
  • Dla graczy
  • Oprogramowanie
  • Cena
  • Cała zawartość w środku
  • Konstrukcja
Ciekawe artykuły
Gamingowe słuchawki Trust GXT450 Blizz 7.1 RGB