Parę godnych polecenia gier mobilnych

Moto Rider Go

W tym tytule przyjdzie nam się wcielić w motocyklistę, który zasiada na jednym z siedmiu jednośladów dostępnych w grze. Do dyspozycji mamy między innymi chopper, cross czy superbike. W grze chodzi o pokonanie trasy w jak najkrótszym czasie i dopilnowanie by w motocyklu nie skończyło się paliwo. Ponadto dostajemy mnóstwo opcji tuningu swojej maszyny. Wyścigi odbywają się po niezwykle zatłoczonych miastach gdzie trzeba uważać na nadjeżdżające samochody. Gra jest dostępna za darmo na  IOS i Androidzie.

Top Boat

Gra Top Boat opiera się na podobnej mechanice jak Top Speed: 2. Gracz nie uważa na trasę czy przeszkody tylko musi zmieniać biegi w odpowiednim czasie, żeby wygrać wyścig. Mamy do dyspozycji około 25 łodzi, które możemy dowolnie modyfikować, zmieniać kolor i ozdoby. Wyścig trwa około 30 sekund a w grze jest dostępna gra rankingowa gdzie możemy zmierzyć się z innymi graczami. Top Boat jest dostępne na Androidzie jak i na IOS.

Racing Xtreme

Bardzo podobna gra do Top Boat i Top Speed ale w innym wystroju. Polega na tym samym co poprzednik, czyli zmienianiu biegów w odpowiednim czasie wyścigu. W tym tytule gracz ma większe możliwości tuningu i jest więcej dostępnych maszyn.  Dla nas jest dostępne po 7 aut na poziom, licząc razem 35 samochodów. Gra dostępna jest na IOS i Androidzie. 

 162 total views,  2 views today

Ciekawe artykuły
Icy Dock MB861U31-1M2B – zewnętrzna kieszeń na SSD M.2 NVMe PCIe z USB 3.2