ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

SKŁAD REDAKCJI

Bartosz Muras
CEO, WŁAŚCICIEL, REDAKTOR NACZELNY

Mam na imię Bartosz. Interesuję się nową technologią, szeroko pojętą elektroniką i samą informatyką. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem i administracją serwerów oraz serwisowaniem urządzeń elektronicznych typu laptopy, komputery, tablety, smartfony itp. . Na co dzień śledzę również rynek chiński oraz samą kulturę Państwa Środka. Współpracuję z wieloma chińskimi markami, a moim celem jest ogólny rozwój mniej znanych marek na rynek Europejski. Uwielbiam również podróże, a właściwie zwiedzanie miejsc egzotycznych… poniekąd również urbex :).

Adres emailStrona WWW
Wiktor Łądka
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje
Adres email
Damian Duda
REDAKTOR DZIAŁU Gaming

Jestem Damian, interesuję się grami i ogólnie sprzętem dla graczy. Śledzę zagraniczne fora internetowe nawet te z pięknego kraju jakim jest Rosja. Chciałbym szerzyć tezę popularnego polskiego youtubera "Gry łączą a nie dzielą" i mam nadzieję, że kiedyś my gracze nie będziemy wytykani palcami i traktowani jak szatański wytwór przez starsze pokolenia.

Adres email
Krzysztof Koziej
REDAKTOR DZIAŁU Nowinki

Jestem po prostu nastolatkiem, którego interesują najnowsze technologie. Uwielbiam opisywać to, jak świat się zmienia, jak idzie do przodu. Lubię się zajmować fotografią. W wolnym czasie nagrywam filmy z bratem na youtube.

Adres emailInstagram
Łukasz Abramowicz
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Mam na imię Łukasz, interesuję się różnego typu grami oraz najnowszą technologią. Na co dzień pracuję. Jestem zapalonym wędkarzem jak i graczem.

Adres email
Karol Zimoląg
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Karol, lat 17. Zainteresowania : piłka nożna, gry komputerowe, głównie sport! 😀

Adres emailNasz kanał
Krzysztof Wilamowski
Recenzent & Twórca na YouTube

Mam na imię Krzysztof. Posiadam wiele zainteresowań, ale jednym z największych jest technologia. Fascynuje mnie, w jakim stopniu jej rozwój wpływa na życie każdego człowieka. Od połowy 2018 roku zajmuję się wideorecenzjami w serwisie Youtube na kanale wilamx7.

Adres emailNasz kanał
Maciej Niezgoda
REDAKTOR DZIAŁU Aktualności & Urządzenia

Na co dzień jestem studentem AWF'u. Interesują mnie sport, dietetyka oraz oczywiście najnowsze technologie. Najbardziej lubię czytać oraz pisać o technologii mobilnej, czyli przede wszystkim smartfonach.

Adres email

 

REDAKTORZY POSZUKIWANI!

Masz zajawkę na elektronikę konsumencką i nowe technologie? Chciałbyś się dzielić swoimi opiniami na temat produktów, a może po prostu chciałbyś pisać nowinki ze świata IT?

Do redakcji może dołączyć każdy (niezależnie od wieku) kto ma tzw. lekkie pióro, fascynują go nowe technologie, ma pojęcie o elektronice konsumenckiej i chce dzielić się swoimi przemyśleniami na łamach serwisu. Zapraszamy do kontaktu mailowego na kontakt@retest.com.pl

Translate »