SKŁAD REDAKCJI

Bartosz Muras
CEO, WYDAWCA, REDAKTOR NACZELNY

Zawodowo informatyk. Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UŚ w Katowicach. Zafascynowany nową technologią, elektroniką konsumencką, ale także sferą IT. W wolnym czasie webdev i administrator serwerów. Ciekawy kultury Chin i uwielbiający podróże… 🙂 .

Adres emailStrona WWW
Grzegorz Trepka
ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO, REDAKTOR PROWADZĄCY

Programista, miłośnik podróży rowerowych oraz górskich szlaków. W wolnych chwilach czytam dobre książki oraz przeglądam nowinki technologiczne.

Adres email
Kacper Błasiak
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Kacper, lat 19 - pasjonat lotnictwa, pożarnictwa oraz nowinek technologicznych.
Jak większość osobników płci męskiej, uwielbiam wszelkiego rodzaju gadżety oraz elektronikę. W przeszłości planowałem zostać programistą, a następnie strażakiem. Plany uległy mocnym zmianom i przyszłość niewątpliwie więżę z cywilnym lotnictwem na stanowisku pierwszego oficera, a w późniejszym czasie być może na stanowisku kapitana.
Zarówno w reTEST.com.pl, lotnictwo jak i inne dziedziny oraz zajęcia, które mnie interesują wkładam część swojego serca, aby robić to coraz lepiej.

Adres email
Błażej Molik
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Jestem Błażej, interesuję się technologią i smartfonami. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, oglądam filmy oraz czytam książki. Jestem dużym fanem prozy Sapkowskiego. Lubię także dysktuować i uczyć się nowych rzeczy.

Adres email
Krzysztof Wilamowski
Recenzent & Twórca na YouTube

Mam na imię Krzysztof. Posiadam wiele zainteresowań, ale jednym z największych jest technologia. Fascynuje mnie, w jakim stopniu jej rozwój wpływa na życie każdego człowieka. Od połowy 2018 roku zajmuję się wideorecenzjami w serwisie Youtube na kanale wilamx7.

Adres emailNasz kanał
Damian Duda
REDAKTOR DZIAŁU Gaming

Jestem Damian, interesuję się grami i ogólnie sprzętem dla graczy. Śledzę zagraniczne fora internetowe nawet te z pięknego kraju jakim jest Rosja. Chciałbym szerzyć tezę popularnego polskiego youtubera "Gry łączą a nie dzielą" i mam nadzieję, że kiedyś my gracze nie będziemy wytykani palcami i traktowani jak szatański wytwór przez starsze pokolenia.

Adres email
Karol Zimoląg
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Karol, lat 17. Zainteresowania : piłka nożna, gry komputerowe, głównie sport! 😀

Adres emailNasz kanał
Natalia Fras
REDAKTOR DZIAŁU Testy gier & Recenzje

Zapalony gracz, niedzielny kucharz, niespełniony pisarz. Na co dzień zajmuję się pisaniem różnego rodzaju treści, począwszy od poradników do gier, skończywszy na romansidłach. Wolnego czasu nie posiadam, zajmują go duże RPG-i.

Adres email
Piotr Tomalski
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Zawodowo dziennikarz sportowy. Po godzinach zamiłowany gracz produkcji z najwyższej półki jak Pasjans czy Saper, fan muzyki wszelakiej i czytelnik wszystkiego, co wydrukowane na papierze.

Adres email
Daniel Gabryś
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Jestem Daniel, mam 19 lat i na co dzień uczę się w technikum na profilu technik informatyk. W wolnych chwilach lubię wystukiwać melodie na kalimbie oraz grać ze znajomymi w siatkówkę.

Adres email

 

Byli redaktorzy piszący na łamach serwisu

Paweł Kulbacz
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje
Łukasz Abramowicz
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje
Artur Karaś
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Translate »