SKŁAD REDAKCJI

Bartosz Muras
CEO, WŁAŚCICIEL, REDAKTOR NACZELNY

Mam na imię Bartosz i mam 20 lat. Z zawodu jestem technikiem informatykiem. Obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Interesuję się nową technologią, szeroko pojętą elektroniką i samą informatyką. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem i administracją serwerami oraz serwisowaniem urządzeń elektronicznych typu laptopy, komputery, smartfony, projektory itp. . Zajmuję się także obsługą marketingową i PR jednego z chińskich producentów projektorów. Na co dzień śledzę również rynek chiński oraz samą kulturę Państwa Środka. Współpracuję z wieloma chińskimi markami, a moim celem jest ogólny rozwój mniej znanych marek na rynek Europejski. Uwielbiam podróże… 🙂 .

Adres emailStrona WWW
Damian Duda
REDAKTOR DZIAŁU Gaming

Jestem Damian, interesuję się grami i ogólnie sprzętem dla graczy. Śledzę zagraniczne fora internetowe nawet te z pięknego kraju jakim jest Rosja. Chciałbym szerzyć tezę popularnego polskiego youtubera "Gry łączą a nie dzielą" i mam nadzieję, że kiedyś my gracze nie będziemy wytykani palcami i traktowani jak szatański wytwór przez starsze pokolenia.

Adres email
Artur Karaś
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Jestem Fishu, uwielbiam fantastykę zwłaszcza wszystko co związane ze Star Wars oraz Blade Runner. Interesuję się nowinkami technologicznymi. Dawno temu ogrywałem gry arcade na automatach oraz Commodore i Amidze. Śledzę poczynania naukowców z NASA. Lubię też podróże zagraniczne, koszykówkę i muzykę.

Adres email
Paweł Kulbacz
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Cześć mam na imię Paweł , mam 30 lat i interesuje się wszystkim dookoła , najbardziej konsolami , telewizorami , komputerami , tabletami oraz rzecz jasna smartfonami. Kocham targi PGA i od 5 lat jestem ich nieodłącznym członkiem ! Oprócz elektroniki uwielbiam auta szczególnie te z mocnym powerem oraz te, które są EKO i mają w sobie nietuzinkową moc. Moim marzeniem jest przetestowanie Tesli. Co więcej? Mimo 30stki na karku , czuje się na góra 20 lat i tak wielu mnie postrzega . Mam nadzieję że moje recenzje sprzętu, ale nie tylko sprzętu przypadną Wam do gustu .

Adres email
Karol Zimoląg
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Karol, lat 17. Zainteresowania : piłka nożna, gry komputerowe, głównie sport! 😀

Adres emailNasz kanał
Krzysztof Wilamowski
Recenzent & Twórca na YouTube

Mam na imię Krzysztof. Posiadam wiele zainteresowań, ale jednym z największych jest technologia. Fascynuje mnie, w jakim stopniu jej rozwój wpływa na życie każdego człowieka. Od połowy 2018 roku zajmuję się wideorecenzjami w serwisie Youtube na kanale wilamx7.

Adres emailNasz kanał
Łukasz Abramowicz
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Mam na imię Łukasz, interesuję się różnego typu grami oraz najnowszą technologią. Na co dzień pracuję. Jestem zapalonym wędkarzem jak i graczem.

Adres email
Grzegorz Trepka
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Programista, miłośnik podróży rowerowych oraz górskich szlaków. W wolnych chwilach czytam dobre książki oraz przeglądam nowinki technologiczne.

Adres email
Błażej Molik
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Jestem Błażej, interesuję się technologią i smartfonami. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, oglądam filmy oraz czytam książki. Jestem dużym fanem prozy Sapkowskiego. Lubię także dysktuować i uczyć się nowych rzeczy.

Adres email
Kacper Błasiak
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje

Kacper, lat 19 - pasjonat lotnictwa, pożarnictwa oraz nowinek technologicznych.

Adres email

 

REDAKTORZY POSZUKIWANI!

Masz zajawkę na elektronikę konsumencką i nowe technologie? Chciałbyś się dzielić swoimi opiniami na temat produktów, a może po prostu chciałbyś pisać nowinki ze świata IT?

Do redakcji może dołączyć każdy (niezależnie od wieku) kto ma tzw. lekkie pióro, fascynują go nowe technologie, ma pojęcie o elektronice konsumenckiej i chce dzielić się swoimi przemyśleniami na łamach serwisu.

APLIKUJ