SKŁAD REDAKCJI

Bartosz Muras
CEO, WŁAŚCICIEL, REDAKTOR NACZELNY

Mam na imię Bartosz. Interesuję się nową technologią, szeroko pojętą elektroniką i samą informatyką. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem i administracją serwerów oraz serwisowaniem urządzeń elektronicznych typu laptopy, komputery, tablety, smartfony itp. . Na co dzień śledzę również rynek chiński oraz samą kulturę Państwa Środka. Współpracuję z wieloma chińskimi markami, a moim celem jest ogólny rozwój mniej znanych marek na rynek Europejski. Uwielbiam również podróże, a właściwie zwiedzanie miejsc egzotycznych… poniekąd również urbex :).

Adres emailStrona WWW
Wiktor Łądka
REDAKTOR DZIAŁU Recenzje
Adres email
Damian Duda
REDAKTOR DZIAŁU Gaming

Jestem Damian, interesuję się grami i ogólnie sprzętem dla graczy. Śledzę zagraniczne fora internetowe nawet te z pięknego kraju jakim jest Rosja. Chciałbym szerzyć tezę popularnego polskiego youtubera "Gry łączą a nie dzielą" i mam nadzieję, że kiedyś my gracze nie będziemy wytykani palcami i traktowani jak szatański wytwór przez starsze pokolenia.

Adres email
Krzysztof Koziej
REDAKTOR DZIAŁU Aktualności & Urządzenia

Jestem po prostu nastolatkiem, którego interesują najnowsze technologie. Uwielbiam opisywać to, jak świat się zmienia, jak idzie do przodu. Lubię się zajmować fotografią. W wolnym czasie nagrywam filmy z bratem na youtube.

Adres emailInstagram
Jakub Koziej
REDAKTOR DZIAŁU Aktualności & Urządzenia

Mam na imię Kuba, interesuje się technologią, informatyką 😀

Adres emailInstagram
Maciej Niezgoda
REDAKTOR DZIAŁU Aktualności & Urządzenia

Na co dzień jestem studentem AWF'u. Interesują mnie sport, dietetyka oraz oczywiście najnowsze technologie. Najbardziej lubię czytać oraz pisać o technologii mobilnej, czyli przede wszystkim smartfonach.

Adres email

 

REDAKTORZY POSZUKIWANI!

Masz zajawkę na elektronikę konsumencką i nowe technologie? Chciałbyś się dzielić swoimi opiniami na temat produktów, a może po prostu chciałbyś pisać nowinki ze świata IT?

Do redakcji może dołączyć każdy (niezależnie od wieku) kto ma tzw. lekkie pióro, fascynują go nowe technologie, ma pojęcie o elektronice konsumenckiej i chce dzielić się swoimi przemyśleniami na łamach serwisu. Zapraszamy do kontaktu mailowego na kontakt@retest.com.pl

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »