WSPÓŁPRACA

Zapraszamy wszystkich producentów, agencje PR, dystrybutorów, sklepy i inne do podjęcia współpracy przy recenzowaniu, testowaniu i prezentacji produktów z kategorii elektroniki konsumenckiej (RTV i AGD), gier wideo i akcesoriów.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE TESTÓW

 1. Artykuł publikowany jest w ciągu 2 – 5 tygodni od daty otrzymania produktu. W przypadku gier wideo tester najpierw publikuje tzw. pierwsze wrażenia, a następnie potrzebuje czasu na ogranie fabuły i napisanie pełnej recenzji (Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia tego czasu z przyczyn bliżej nieokreślonych.)
 2. Publikacje pojawiają się zgodnie z kolejnością otrzymania sampli/gier.
 3. Jeśli produkt wymaga szybkiej publikacji (natychmiastowo, w ciągu kilku dni), to bardzo prosimy o poinformowanie o tym przed wysyłką.
 4. Redakcja reTEST nie zajmuje się reklamowaniem testowanych produktów! Uważamy to za nieetyczne.
 5. Bezwarunkowo i zawsze każdy produkt jest taktowany bezstronnie i obiektywnie. Nie ma możliwości na jakiekolwiek przekłamanie, naciąganie i zatajanie faktów ze strony redaktorów serwisu. Mówimy zarówno o plusach, jak i minusach danego produktu. Wszelkie wyróżnienia (tj. znaczniki nagród) przyznawane są tylko tym produktom, które ewidentnie na to zasługują.
 6. Nieodebrane sample po 2 tygodniach od daty umówionego wcześniej zwrotu przechodzą bezwarunkowo na własność redakcji. Jest to spowodowane brakiem czasu na oczekiwanie na kuriera oraz brakiem miejsca na magazynowanie produktów. Próbka w większości przypadków zostanie na stanie redakcji, bądź zostanie przekazana drogą konkursową.
 7. Wszelkie ustalenia co do wysyłek sampli ustalamy drogą mailową. Prosimy o kontakt z odpowiednim redaktorem.

 

⤷ REKLAMA 

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na reTEST.com.pl to napisz tutaj:

[email protected]

Proponujemy reklamę w postaci:

 1. Artykułu przygotowanego przez nasz zespół redakcyjny,
 2. Artykułu przesłanego przez Ciebie,
 3. Linków w istniejących artykułach,
 4. Bannerów reklamowych i innych grafik w dowolnej sekcji i podstronie serwisu.

Wszystkie inne niewymienione formy reklamy są do ustalenia po kontakcie mailowym.

 

ZASIĘGI I DANE STATYSTYCZNE PORTALU 

Wszystkie aktualne dane znajdziesz tutaj:


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
reTEST.com.pl

 

 

Dane wydawcy & redakcji:
reTEST.com.pl – Blog bliżej technologii
Bartosz Muras
ul. Perłowa 4
43-267 Suszec

Zgodnie z postanowieniem Sądu Okręgowego w Katowicach Wydział I Cywilny dn. 18. lutego 2019 roku dziennik pt. „reTEST.com.pl – Blog bliżej technologii” został wpisany do rejestru dzienników i czasopism pod poz. Pr. 2961.

Translate »