WSPÓŁPRACA

INFORMACJE NA TEMAT WSPÓŁPRACY Z REDAKCJĄ reTEST.com.pl

  1. Zapraszamy wszystkich producentów, agencje PR, dystrybutorów, sklepy itp. do podjęcia współpracy na zasadach recenzowania, testowania i prezentacji produktów z kategorii elektroniki konsumenckiej (RTV i AGD), gier wideo i akcesoriów.
  2. Artykuł publikowany jest w ciągu 2 – 5 tygodni od daty otrzymania produktu. W przypadku gier tester najpierw publikuje tzw. pierwsze wrażenia, a następnie potrzebuje czasu na ogranie fabuły i napisanie pełnej recenzji (Zastrzegamy sobie jednak prawo do wydłużenia tego czasu z przyczyn bliżej nieokreślonych.)
  3. Publikacje pojawiają się zgodnie z kolejnością otrzymania sampli/gry. Niemniej jeśli nazbiera się spora liczba rzeczy do testów, będziemy działać losowo.
  4. Jeśli produkt wymaga szybkiej publikacji (natychmiastowo, w ciągu kilku dni) to bardzo prosimy o poinformowanie o tym.
  5. Redakcja reTEST nie zajmuje się reklamowaniem produktów! Nie ma możliwości wykupienia reklamy, bądź artykułu sponsorowanego – nasza redakcja uznaje, że pobieranie opłat za jakiekolwiek materiały jest nieetyczne względem prawa prasowego.
  6. Bezwarunkowo i zawsze każdy produkt jest taktowany bezstronnie i obiektywnie. Nie ma możliwości na jakiekolwiek przekłamanie, naciąganie i zatajanie faktów ze strony redaktorów serwisu. Mówimy zarówno o plusach, jak i minusach danego produktu. Wszelkie wyróżnienia (tj. znaczniki nagród) przyznawane są tylko tym produktom, które ewidentnie na to zasługują.
  7. Nieodebrane sample po 2 tygodniach od daty umówionego wcześniej zwrotu przechodzą bezapelacyjnie i bezwarunkowo na własność redakcji. Jest to spowodowane brakiem czasu na oczekiwanie na kuriera oraz brakiem miejsca na magazynowanie produktów. Próbka prawdopodobnie zostanie na stanie redakcji, bądź zostanie przekazana drogą konkursową.
  8. Wszelkie ustalenia co do wysyłek sampli ustalamy drogą mailową. Prosimy o kontakt z odpowiednim redaktorem.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

reTEST.com.pl

 

 

Dane wydawcy & redakcji:
reTEST.com.pl – Blog bliżej technologii
Bartosz Muras
ul. Perłowa 4
43-267 Suszec

Zgodnie z postanowieniem Sądu Okręgowego w Katowicach Wydział I Cywilny dn. 18. lutego 2019 roku dziennik pt. „reTEST.com.pl – Blog bliżej technologii” został wpisany do rejestru dzienników i czasopism pod poz. Pr. 2961. Wydawca (tudzież redaktor naczelny, właściciel redakcji) informuje, że rejestr jest jawny.

Translate »