ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Dyski 2,5″ w zatoce 3,5″ z Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP to adapter, który umożliwia instalację dysków 2,5″ w zatoce 3,5″.

EZ-Fit Trio MB610SP używa najnowszego systemu tac Slim-U, które są zarazem lekkie i wytrzymałe. Dzięki nim adapter mieści 2 dyski HDD lub SSD o wysokości powyżej 9,5 mm lub 3 dyski poniżej 7 mm.
icy-dock-mb610sp_2.jpg

Przemyślana konstrukcja

MB610SP wykonano z wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest trwały i lekki jednocześnie. Jednoczęściowa konstrukcja oznacza mniej ruchomych elementów, które mogłyby ulec uszkodzeniu. Zarówno górna, jak i dolna powierzchnia jest otwarta, co pozwala na chłodzenie dysków przez wentylatory znajdujące się w obudowie komputera.
mb610SP_universal_screw_holes.png

Elastyczny montaż

Aby zagwarantować najbardziej elastyczną instalację, EZ-FIT Trio MB610SP wyposażono w aż 60 otworów na wkręty. Dla porównania, standardowe dyski HDD 3,5″ oferują zaledwie 10 otworów. Dzięki ich dużej liczbie w MB610SP, może być on zamontowany na 12 różnych sposobów. Dla jeszcze większej kompatybilności umieszczono otwory zarówno na górze uchwytu, jak i na dole.
mb610SP_open_air.jpg

Sugerowane zastosowania

EZ-FIT Trio MB610SP doskonale się sprawdzi w stacjach roboczych, komputerach PC, PC do kina domowego, mini-ITX i w domowych systemach serwerowych.
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »