Bez wysuwanego aparatu – Galaxy A90

Jeszcze trochę czasu może minąć, zanim Samsung zaprezentuje nam Galaxy A90. Póki co musimy więc bazować na nieoficjalnych doniesieniach, których jest coraz więcej.

Aparat w Galaxy A90

Najnowsze z nich mówi, że Galaxy A90 nie będzie posiadało jednak z najważniejszych funkcji Galaxy A80. Mowa tutaj o wysuwanym i obracanym aparacie. Jest to trochę rozczarowująca wiadomość.

Do tej pory dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy A90 zaoferuje potrójny aparat główny i wsparcie dla super szybkiego ładowania 45 W, które obsługiwać ma także flagowy Galaxy Note 10 Pro. Na rynku pojawi się również wersja z modemem 5G, dzięki czemu model ten ma szanse stać się pierwszym nie-flagowcem obsługującym sieć nowej generacji.

Prawdopodobna specyfikacja

Najnowsze doniesienia na temat Galaxy A90 informują, że smartfon zostanie wyposażony w topowy procesor Qualcomm Snapdragon 855 z układem graficznym Adreno 640, który w jednej z wersji zostanie sparowany z modemem Qualcomm Snapdragon X50, odpowiadającym za obsługę sieci 5G.

Galaxy A90 5G zostanie wyposażony również w 6,7-calowy wyświetlacz, ekranowy czytnik linii papilarnych i potrójny aparat 48 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix. W wariancie bez modemu 5G znajdzie się natomiast moduł 48 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix z „ekskluzywną technologią Tilt OIS”.

Data premiery

Dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy, ale będziemy na pewno informować na bieżąco 😀

 409 total views,  2 views today

Translate »