Główne zalety klienta poczty Outlook 365

Zarządzanie korespondencją jest obecnie jedną z najważniejszych umiejętności pracowniczych. Niezależnie od piastowanego stanowiska dreszcz przerażenia wywołuje perspektywa nagłego przygniecenia przez lawinę służbowych e-maili, na które trzeba koniecznie odpisać. Na ratunek przybywa jednak chociażby Outlook 365, czyli wygodna aplikacja poczty stworzona przez firmę Microsoft.

Poznaj lepiej Microsoft Outlook

Pakietowi biurowemu z serii Microsoft Office aplikacja Outlook towarzyszy już od bardzo dawna. Narzędzie z edycję na edycję było stale udoskonalane i dzisiejsza wersja programu bliska jest ideałowi. Co zatem można w niej znaleźć i czym się wyróżnia?

Jej głównym zadaniem jest możliwość zarządzania własnym kontem poczty elektronicznej. Nadesłane e-maile można grupować wedle przyjętej hierarchii oraz zaznaczać te, o których trzeba koniecznie pamiętać. Outlook 365 ma wbudowane narzędzie typu “Bill Reminder”, które przypomina o stale nadchodzącej korespondencji. W ten sposób uwadze nie umknie żadna cyklicznie otrzymywana faktura elektroniczna.

Omawiane oprogramowanie okazuje się szczególnie przydatne zwłaszcza, gdy dana osoba posiada więcej niż jedno konto e-mail. Wystarczy w ustawieniach dodać konkretny adres do bazy Outlook 365 i można w tym samym czasie zarządzać np. prywatną i służbową korespondencją. Od tej chwili nie trzeba non stop logować się na kilku różnych stronach internetowych.

Warto w kontekście Outlook 365 wspomnieć o zastosowanych zabezpieczeniach. Plagą korespondencji elektronicznej są niechciane wiadomości SPAM. W słabo chronionych kontach zapychają skrzynkę pocztową i uniemożliwiają sprawne korzystanie z narzędzia. Inaczej jest z Microsoft Outlook. Poza wtyczką antyspamową program posiada Safe Link, czyli zabezpieczenie przed wirusami i phishingiem.

Najnowsza edycja oprogramowania ma jeszcze jedną istotną zaletę. Bez wątpienia jest nią możliwość korzystania z kalendarza. Dzięki temu łatwemu w obsłudze planerowi umówione w konkretnym terminie spotkanie poprzedza nadejście przypomnienia. Uporządkowany harmonogram zadań pozwala na lepszą organizację czasu, co przy natłoku obowiązków jest wręcz niezbędne.

Kup już teraz licencję na program Outlook 365

Na szczęście tak profesjonalne narzędzie jak Microsoft Outlook nie jest dostępne za niebotyczne pieniądze wyłącznie dla wąskiej grupy klientów. Oprogramowanie można nabyć zarówno bezpośrednio na stronie producenta, jak i w specjalistycznym sklepie internetowym. Jednym z nich jest Soft360.pl, który posiada w swoim asortymencie zarówno edycję Microsoft Outlook 2016, jak i nowszą wersję Outlook 2019.

Licencja ma formę wirtualną, a po zakupie należy zarejestrować produkt na stronie producenta. Natomiast Outlook 365 dostępny jest w pakiecie Microsoft 365, czyli usłudze internetowej z odnawianą płatnością roczną. Wystarczy zatem połączenie z siecią i z narzędzia poczty można korzystać z dowolnego miejsca. Chociażby z tego powodu zachęcamy także do zainteresowania się zakupem licencji Microsoft 365, dostępnej w trzech odsłonach: Business Standard, Family i Personal.

 82 total views,  2 views today

Jooble.org - Oferty pracy w Polsce i na świecie
Translate »