NAVITEL R66 2K – kamera samochodowa 2K sterowana za pomocą aplikacji mobilnej

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator – R66 2K. Kompaktowe wymiary, brak wyświetlacza i łączność z Twoim smartfonem poprzez Wi-Fi to kilka cech wyróżniających ten model. 

 

NAVITEL R66 2K nagrywa filmy w rozdzielczości 2560×1440p, w 30 kl./s., które są zapisywane na karcie pamięci o maksymalnej pojemności 128 GB. Sensor optyczny GC4653 (2K) umożliwia rejestrowanie wysokiej jakości wideo nawet w nocy. Kąt widzenia obiektywu wynosi 123°, z opcją obrotu w pionie o 360°. Za stabilną i niezakłóconą pracę urządzenia odpowiada procesor MSTAR SSC337. Kamera montowana jest za pomocą uchwytu na taśmę 3M do przedniej szyby auta.

Sterowanie wideorejestratorem odbywa się z poziomu dedykowanej aplikacji Navitel DVR Center. Po połączeniu kamery z urządzeniem mobilnym za pomocą modułu Wi-Fi można oglądać filmy
w czasie rzeczywistym, zmieniać ustawienia oraz zapisywać wideo na smartfonie lub tablecie.

NAVITEL R66 2K został wyposażony w czujnik przeciążeń (G-Sensor), który jest aktywowany
w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Urządzenie zapisuje materiał nagrany podczas wypadku i zabezpiecza go przed nadpisaniem na karcie pamięci. Ułatwieniem w korzystaniu jest funkcja automatycznego włączania się kamery po uruchomieniu zapłonu (Auto-Start).

 

„R66 2K debiutuje w ofercie Navitel jako propozycja kamery bez tradycyjnie już wbudowanego wyświetlacza w tego typu urządzeniach. Jest to rozwiązanie, które umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności przy niewielkich wymiarach samej obudowy. Wystarczy smartfon, aby połączyć się
z kamerą i cieszyć się możliwościami, jakie oferuje. Uważam, że urządzenie przypadnie do gustu
z pewnością tym, którzy nie boją się innowacyjności, ale także zaciekawi osoby, które preferują klasyczne kamerki. Model R66 2K, wcześniej RS2 DUO są przykładem na to, jak ewoluuje i idzie do przodu oferta produktowa Navitel. Stawiamy na nowe technologie, ciągły rozwój i podnoszenie poprzeczki, również samym sobie” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: ładowarka samochodowa 12/24 V, uchwyt samochodowy, czytnik kart pamięci, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

 

NAVITEL R66 2K dostępny jest w sieci sklepów Media Expert i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 399 złotych.

 

O firmie NAVITEL®

NAVITEL® to dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej na całym świecie. Na portfolio naszych produktów składają się: nawigacje GPS, wideorejestratory samochodowe, tablety, urządzenia combo, systemy AV i mapy nawigacyjne. Wszystkie urządzenia prezentują najwyższą jakość w przystępnych cenach. NAVITEL® to także producent map przeznaczonych do nawigacji samochodowych. Za ich tworzenie i aktualizację odpowiada zespół kartografów i geodetów, którzy wykorzystują nowoczesne technologie. Jedną z nich jest własna flota GEO-carów, przystosowana do zbierania aktualnych i precyzyjnych informacji drogowych. Mobilna aplikacja Navitel Navigator jest wieloplatformową i wielojęzyczną nawigacją samochodową popularną na całym świecie.

 700 total views,  4 views today

Translate »