Latająca piłka nożna? | uGo HOVER BALL

Hmm.. wielu z Was pewnie zastawia się jaki prezent kupić dziecku na gwiazdkę. Dzisiaj postanowiłem sprawdzić dla Was nieco abstrakcyjny produkt jakim jest latająca piłka nożna. uGo Hover Ball to produkt polskiego producenta, a jego cena oscyluje w granicach 20zł.

 

Na początku, jak zawsze w przypadku zabawek… a przepraszam: PRODUKT NIE JEST ZABAWKĄ, o czym informuje nas producent na pudełku :D… tak więc, jak zawsze w tego typu produktach ( powinno być lepiej 😛 ) będę podchodził do wszystkiego z wielkim dystansem, więc nie miejcie mi tego za złe 😉 .

 

 

No więc do dzieła!

Pudełko proste, niczym się nie wyróżniające, z okienkiem, przez które możemy zobaczyć naszą piłkę.

 

 

W zestawie znajdziemy tylko i wyłącznie Hover Ball’a i instrukcję obsługi.

 

 

Produkt wykonany jest z plastiku i gąbki na bokach. Troszkę śmieszkując przyznam, że urządzenie wygląd jak ufo 😉 , aczkolwiek nie twierdzę że design jest zły.. wygląd jest naprawdę fajny. Zastosowany tutaj plastik nie sprawia wrażenia taniej zabawki, która po kilku dniach rozleci się na kawałki.. wręcz przeciwnie, tworzywo jest twarde i dosyć dobrej jakości.

 

 

Od góry Hover Ball przypomina nam tradycyjną piłkę nożną. Znajdziemy tutaj również logo uGo oraz otwór, z którego wydobywa się podświetlenie LED oraz wprawne oko dostrzeże tam wentylator, albo śmigła.. w sumie sam nie wiem.

 

 

Na bokach, czyli wokół piłki mamy gąbkę, dzięki której produkt odbija się od ścian, mebli itp. nie powodując przy tym jakichkolwiek uszkodzeń.

 

 

Od dołu znajdziemy włącznik oraz klapkę na cztery baterie AA, których niestety nie dostajemy w zestawie. Wokół natomiast mamy otwory, z których wydobywa się podświetlenie LED oraz dzięki nim produkt lekko unosi się nad ziemią… aa no i nie lata jak to sugeruje nam producent 😉 .

 

 

Hover Ball muszę przyznać, że jest naprawdę świetny. I nie twierdzę, że tylko dla dzieciaków, bo jest to równie fajny gadżet dla nieco starszych osób. Osobiście bawiłem się przy nim wyśmienicie 😉 .

 

 

Niestety mam też jedno zastrzeżenie. Baterie starczają na około 50 minut zabawy i to jak najbardziej potwierdzam. Ale nie zapominajmy, że wykorzystujemy tutaj aż 4 baterie AA.. po każdej takiej 50-minutowej zabawie trzeba je wymienić lub ewentualnie naładować. Szkoda, że producent nie pokusił się tutaj o dołączenie akumulatora, którego moglibyśmy ładować chociażby kablem USB. Ja rozumiem, że produkt w założeniu miałbyć tani, ale dołączenie akumulatora nie byłoby tu aż tak drogie.. 10 – 20zł więcej to i tak wydaje mi się cena atrakcyjna jak za takie urządzenie. Sam gdybym nie znał ceny stwierdziłbym, że ten wynalazek kosztuje 2x tyle 🙂 .

 

Na koniec łapcie filmik prezentujący jak działa to cudo. Filmik prezentuje co prawda produkt innej marki, ale jest to to samo. Mam nadzieję, że uGo się na mnie nie obrazi 😀 – po prostu nie miałem jak nagrać własnego filmiku.

 

 

PODSUMOWANIE

uGo Hover Ball to ciekawa propozycja dla młodszych, jak i starszych dzieci, które lubią sobie pokopać w piłkę. Baa.. gwarantuję Wam, że nawet rodzice będą mieli tutaj niemałą atrakcję. Cena około 20zł jaką przyjdzie nam zapłacić za produkt jest rewelacyjna i w tej cenie zdecydowanie warto go kupić! (PS. Tylko. kupicie jeszcze zapas baterii AA 😉 ).

 

 

Więcej informacji nt. produktu na stronie producenta:

http://ugo-europe.com/product/latajaca-pilka-nozna-hover-ball-ugo-ulp-1296

 

 

OCENA

Jakość wykonania: 5+/6

Praca na bateriach: 4+/6

Zastosowania (funkcje): 5/6

Zestaw: 5/6

Cena: 6/6

Ocena ogólna: 5/6

 

 2,633 total views,  6 views today

Translate »