Plecak na laptopa Manhattan Knappack 15.6”

Tym krótkim artykułem rozpoczynamy serię recenzji amerykańskich produktów marki Manhattan. Ich produkty to wszelkiego rodzaju elektronika i akcesoria, które możecie znaleźć w polskich sklepach w całkiem przyzwoitych cenach.

Na pierwszy ogień ląduje plecak Manhattan Knappack, który jest przeznaczony do laptopów o wielkości do 15.6”. Jego cena oscyluje w granicach 65zł.

Plecak dostajemy, że tak powiem.. luzem, bez żadnego pudełka, jedynie zapakowany w folię.

 

Nie uświadczymy tutaj również żadnych dodatków.. no bo w sumie to zwyczajny plecak 🙂 .

 

 

Po względem wyglądu Manhattan Knappack nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Wykonany jest z dobrej jakości poliestru i tworzywa sztucznego. Całość trzeba przyznać, że jest bez jakichkolwiek wad, wszystko jest ładnie i starannie obszyte.

 

 

Na froncie mamy logo Manhattan wraz z przednią kieszonką, do której możemy włożyć długopisy, wizytówki, małe notatki i inne niewielkie przedmioty.

 

 

Lewy bok to siatkowa kieszonka na np. butelkę czy bidon.

 

 

Główna komora plecaka otwierana jest od góry. Wewnątrz znajdziemy przegrodę, która wykonana jest z grubszego, ale miękkiego materiału – jedna jest zapinana na rzep i możemy do niej włożyć większość laptopów o wielkości do 15.6″. Druga zaś jest luźna i możemy tam załadować większe przedmioty typu książki.

 

 

Na tyle mamy standardowo, wyściełane, regulowane szelki. Powyżej materiałowa rączka do trzymania plecaka.

 

 

Nie jest to jakiś super plecak z masą kieszonek itp. , ale osobiście używałem go przez 2 tygodnie i jest całkiem fajny. Wygodny, pojemny i bardzo lekki. Mnie jak najbardziej odpowiada i nie mam się do czego doczepić 😉 .

 

 

PODSUMOWANIE

Plecak Manhattan Knappack 15.6” to bardzo dobry produkt, świetnej jakości i w miarę dobrej cenie. Wydaje mi się, że ciężko znaleźć przyzwoity plecak z przeznaczeniem na laptopa w cenie około 65zł. Tutaj otrzymujemy prosty, niczym nie wyróżniający się, ale za to solidnie wykonany plecak. Zdecydowanie warto!

 

 

Plecak Manhattan Knappack 15.6” możecie kupić w serwisie Amazon DE w cenie około EUR 15 (około 70zł)

https://www.amazon.de/Manhattan-Knappack-Notebookrucksack-Notebooks-schwarz/dp/B00USV83JQ

PS. Jak dobrze poszukacie to w Polsce można go kupić ciut taniej, ale z wiadomych przyczyn nie będę tutaj wstawiał linków 😉 

 

Więcej informacji na stronie producenta:

https://manhattanproducts.eu/manhattan-en-knappack-439831.html

OCENA

Jakość materiału: 5/6

Jakość wykonania: 5+/6

Zastosowanie: 5+/6

Zestaw: 5/6

Cena: 5+/6

Ocena ogólna: 5+/6

 851 total views,  6 views today

Translate »