Power Bank 10.000mAh z mocną latarką LED w Biedronce | HYKKER

Kolejna nowość w sieci sklepów Biedronka – tym razem testujemy powerbank marki Hykker o pojemności 10.000mAh z mocną latarką. Urządzenie dostępne jest w sieci sklepów Biedronka od 31.10.2018 do 13.11.2018 lub do wyczerpania zapasów w cenie 49.99zł. Sprawdźmy jak powerbank radzi sobie na co dzień!

 

 

Power Bank przychodzi do nas w pudełku, które jest już chyba każdemu kto miał do czynienia z marką Hykker doskonale znane. Z podstawowych informacji, które powinniśmy wiedzieć to to, że urządzenie posiada ogniwa litowe o łącznej pojemności 10.000 mAh, szybkie ładowanie 2.1A (przy czym po podłączenie dwóch urządzeń będzie to około 1A na port USB), wskaźnik poziomu naładowania baterii, wbudowana latarka LED, jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Prąd wejściowy to 5V i 2.1A, gdzie nasz powerbank ładowany będzie za pomocą kabla microUSB. Wymiary tego cuda to 152 x 65 x 24 mm przy wadze 280g.

 

 

W zestawie oprócz power banku mamy tylko i wyłącznie papierologię. Szkoda, że producent nie dorzucił tutaj żadnego kabelka microUSB, ale z drugiej strony może to i dobrze.. zwykle te kable w zestawie są wątpliwej jakości 🙂 .

 

 

Urządzenie wykonane jest w całości z tworzywa sztucznego.. plastiku, który może nie jest najwyższej klasy, ale zdecydowanie wygląda na wytrzymały. Wszystkie elementy są dobrze spasowane, nic nie trzeszczy, a obudowa się nie ugina. Sama obudowa pokryta jest jakby deseniem w postaci płatków miodu, albo coś w tym stylu.. nie ukrywam że wygląda to ciekawie i przy okazji sprawia, że powerbank bardzo dobrzy leży w dłoni. Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to wymiary.. wiem jak zrobione są powerbanki na ogniwach Li-ion i stwierdzam, że takie wymiary pozwalałyby na umieszczenie nawet 6 ogniw o pojemności 3000mAh, gdzie całkowita pojemność mogłaby wynosić nawet 18.000mAh, a przy zastosowaniu wysokiej jakości ogniw nawet 20.000mAh. W tym wypadku wielkość urządzenia mogłaby być o połowę mniejsza.. . No ale niech będzie… może chodziło o design 😀 ?

 

 

Na froncie mamy przycisk POWER, który służy do wyświetlania poziomu baterii oraz poprzez podwójne wciśnięcie uruchomimy lampę LED.

Oprócz tego mamy tutaj 4 diody sygnalizujące stan baterii – odpowiednio 1 dioda to od 0% do 25%, 2 diody to 25% do 50%, 3 diody to 50% do 75% i 4 diody od 75% do 100%.

 

 

Prawa krawędź to dwa porty USB służące do ładowania urządzeń – przy zasilaniu jednego urządzenia możemy wkorzystać maksymalny prąd 5V 2.1A, natomiast przy zasilaniu dwóch urządzeń już tylko 5V 1A. Mamy tutaj również port microUSB służący do ładowania powerbanka – tutaj prąd to 5V i 2.1A, więc stosunkowo szybko będziemy go w stanie naładować. Poniżej prezentuję test wykonany za pomocą miernika prądu. Z góry muszę przyznać, że wszystko zgadza się z założeniami producenta, także nie mam się do czego doczepić 😉 .

 

 

Górny bok to półprzeźroczysta, biała osłonka diód LED, diód.. ponieważ mamy tutaj aż 5 lampek LED, co rzadko spotykane jest w powerbankach. Mogę powiedzieć tylko tyle.. świetne rozwiązanie, które daje ogromną ilość światła i spokojnie jest w stanie rozświetlić małe pomieszczenie. Oczywiście zastosowań latarki LED jest wiele.. np. jako lampka nocna 🙂 .

 

 

Pozostałe krawędzie i boki nie zostały zagospodarowane.

 

 

PODSUMOWANIE

Power Bank HYKKER 10 000 mAh to urządzenie, które jest naprawdę dobrze zbudowane, mimo swoich nieuzasadnionych wymiarów. Na największy plus zaliczam tutaj 5-cio diodową latarkę LED, która przy takiej pojemności akumulatorów jest świetnym rozwiązaniem. Parametry produktu w tej cenie (49.99zł) są jak najbardziej akceptowalne. Wszystkie testy jakie przeprowadziłem potwierdzają się z tym, co podaje producent w specyfikacji. Według mnie powerbank warty swojej ceny ;). Polecam!

 

 

Power Bank HYKKER 10 000 mAh dostępny jest w sieci sklepów Biedronka od 31.10.2018 do 13.11.2018 lub do wyczerpania zapasów w cenie 49.99zł

 

 

 

OCENA

Zestaw: 3+/6

Jakość wykonania: 5/6

Pojemność baterii: 5/6

Szybkość ładowania urządzeń: 4/6

Szybkość ładowania powerbanku: 5/6

Funkcjonalność: 6/6

Cena: 5/6

Ocena ogólna: 5/6

 1,684 total views,  8 views today

Translate »