Smart gniazdko z wifi Lanberg SM01-WP10
Grzegorz 22.03.2021 06:30 6 min czytania
4.7
Specyfikacja
Dane techniczne:
  • kolor: biały,
  • materiał: aluminium, PC,
  • głębokość: 35mm,
  • szerokość: 45mm,
  • długość: 70mm,
  • natężenie prądu: 15A (aczkolwiek na stronie producenta istnieje informacja o 10A),
  • obsługiwane systemy operacyjne: Android 4.2.2, iOS 5.0.1,
  • podświetlenie: tak,
  • komunikacja: bezprzewodowa 2.4 GHz, Wi-Fi 802.11 b/g/n,
  • zakres napięcia wejściowego: 110-240V,
  • typ gniazda: typ F.
Funkcjonalność:
  • kontrola i monitoring zużycia energii za pomocą smartfonu,
  • moc maksymalna: 3450W (15A),