Największe w Europie targi elektroniki użytkowej już za nami . . . | IFA 2018 Berlin | Pełna fotorelacja

 

Berlińska IFA to niewątpliwie największa i najciekawsza impreza z kategorii elektroniki użytkowej w Europie. reTEST.com.pl po raz pierwszy miał zaszczyt uczestniczyć i reprezentować owe targi. Moje wrażenia z IFA, jak i moich towarzyszy są jednoznaczne i w zasadzie nie ma tutaj o czym mówić. Organizacja, przebieg i ilość wystawców przebiła nasze najśmielsze oczekiwania… dwa dni na obejście i dokładne zapoznanie się z każdym z producentów jest zwyczajnie nie możliwe.. niestety nie przewidzieliśmy tego… .

 

 

Na targach byliśmy już 29.08., czyli dwa dni przed oficjalnym otwarciem. W ten, jak i w następny dzień miejsce miały głównie konferencje. Pierwszą z nich była konferencja ACER’a, na której zaprezentowano całkiem ciekawe urządzenia… jakie? Zobaczcie sami.

Kolejną konferencją na jakiej się pojawiliśmy to konferencja marki LG. Omawiano na niej przede wszystkim implementację sztucznej inteligencji do urządzeń, których używamy na co dzień.

31.08. oraz 01.09.2018 to już dni po oficjalnym otwarciu targów IFA 2018. Do obejścia mieliśmy kilkanaście hali wielkości.. hmm.. supermarketów Auchan (itp.) ? + wystawy w plenerze… i w zasadzie sami nie wiemy, czy byliśmy wszędzie. Po prostu jest tego stanowczo za dużo jak na dwa dni.

Co ciekawego widzieliśmy? A no ciężko tutaj wymieniać cokolwiek, dlatego łapcie fotki.

Zaraz pewnie padną pytania, a dlaczego nie skupiasz się na konkretnych produktach?? No ale po co? W sieci dostępnych jest masa informacji i filmików od moich kolegów, którzy dokładnie przyglądali się konkretnym urządzeniom i myślę, że nie ma sensu powielania tych newsów. Moim celem jest przede wszystkim opublikowanie ciekawej fotorelacji, z której możecie naprawdę sporo wyciągnąć ;).

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim firmom, z którymi miałem się okazję spotkać i porozmawiać. Dziękuję również organizatorom IFA Berlin za zaproszenie na targi – było super i mam nadzieję, że widzimy się za rok… nie tylko z firmami i organizatorami, ale również z Wami – Czytelnicy 🙂 !

 1,202 total views,  2 views today

Translate »