Smart zamki od Welock w wielkanocnej wyprzedaży!

Artykuł sponsorowany

Wielkanoc to świetna okazja do odświeżenia naszych domów i poprawy bezpieczeństwa. Marka Welock, znana z innowacyjnych rozwiązań zabezpieczeń w postaci inteligentnych zamków drzwiowych przychodzi z ciekawą promocją. To doskonała okazja, by uczynić nasze domy bardziej inteligentnymi i bezpiecznymi, a przy okazji można trochę zaoszczędzić.

W ramach wielkanocnej promocji można zaoszczędzić nawet do 50€ na wybranych modelach, co sprawia, że teraz jest najlepszy czas, by wprowadzić nowoczesne rozwiązania do naszych domów.

Welock Smart Lock – czym właściwie jest?

Welock to bezpieczny zamek, który umożliwia zaryglowanie i odryglowanie drzwi, bez względu na to, gdzie jesteś. Uzyskaj dostęp bez klucza, zobacz, kto wchodzi i kiedy, przydziel wirtualne klucze dla gości i sprawdź, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte. Wszystko to jest możliwe dzięki aplikacji WELOCK. Po podłączeniu do aplikacji użytkownicy mogą zabezpieczyć, monitorować i zarządzać dostępem do swojego domu za pośrednictwem telefonu, z dowolnego miejsca na świecie.

Co ważne instalacja zamka Welock Smart Lock zajmuje mniej niż 10 minut. Nie potrzebujesz ślusarza. Wystarczy postępować zgodnie z dołączoną instrukcją instalacji.

Obsługa zamka za pomocą aplikacji to nie wszystko…
Kolejnym bezinwazyjnym sposobem otwarcia zamka jest użycie kart RFID. System daje możliwość sprawowania do 20 kart.

Część modeli wyposażona została w klawiaturę numeryczną, dzięki której wygenerujesz krótkoterminowy kod dostępu  dla na przykład lokatorów. Jest to świetna opcja dla właścicieli mieszkań pod wynajem krótkoterminowy.

W ofercie znalazły się także modele wyposażone w czytnik linii papilarnych – wystarczy przyłożyć palec i… drzwi się otworzą. A szczegółowy test takiego modelu znajdziecie poniżej:

Welock Smart Lock Password Electronic Door Lock PCB41

Jednym z głównych punktów promocji jest model PCB41, który oferuje rabat do 30€. Dzięki kodowi rabatowemu „VD30„, cena końcowa tego inteligentnego zamka wynosi jedynie 119€. Nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale również możemy cieszyć się gwarancją 2 lat i ekspresową wysyłką z magazynu w Europie.

Model ten oferuje otwarcie zamka za pomocą wbudowanego pin pada, ale również dedykowanych kart i smartfona.

Wykorzystaj kod rabatowy << VD30 >>
Wartość kodu: do 30€ / cena po rabacie: 119€

Welock Smart Lock Fingerprint Lock Electronic Door Lock Touch41

Jeśli szukasz czegoś innego to może Cię zainteresować model Touch41. Dzięki kodowi rabatowemu „VD50„, można zaoszczędzić aż 50€, co sprawia, że cena końcowa również wynosi jedynie 139€. Ponadto, gwarantowana jest wysyłka z magazynu w Europie oraz 2-letnia gwarancja.

Model oferuje otwarcie zamka za pomocą wbudowanego czytnika linii papilarnych, dedykowanych kart oraz smartfona.

Wykorzystaj kod rabatowy << VD50 >>
Wartość kodu: do 50€ / cena po rabacie: 139€

Welock Smart Lock Fingerprint Door Lock Cylinder SECBN51

Ostatni model w tej promocji to SECBN51, który również oferuje oszczędność do 50€ przy użyciu tego samego kodu rabatowego „VD50„. Podobnie jak poprzednie modele, ten także jest objęty 2-letnią gwarancją i zapewnioną wysyłką z magazynu w Europie.

Jak w poprzednim modelu, SECBN51 oferuje takie same możliwości otwarcia zamka: za pomocą wbudowanego czytnika linii papilarnych, dedykowanych kart oraz smartfona.

Wykorzystaj kod rabatowy << VD50 >>
Wartość kodu: do 50€ / cena po rabacie: 139€

Welock Electronic Smart Door Lock Cylinder to nie tylko innowacyjne rozwiązanie, ale także krok w przyszłość w zakresie bezpieczeństwa domowego. Dzięki zaawansowanym technologiom możemy kontrolować dostęp do naszych domów za pomocą smartfona, a także monitorować aktywność z dala od domu.

Nie czekaj dłużej – skorzystaj z promocyjnych cen i kodów rabatowych marki Welock już teraz, by uczynić swoje mieszkanie bardziej inteligentnym i bezpiecznym. Wystarczy odwiedzić stronę internetową Welock i wybrać model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Loading

Translate »