Dobre brzmienie w dobrej cenie! | Rebeltec REVOLUTION

Rebeltec REVOLUTION… rewolucja to mało powiedziane! Głośnik bezprzewodowy w cenie około 80zł, który zrobił na mnie piorunująco dobre wrażenie pod względem oferowanego brzmienia. Ale może od początku 😉 .

 

Rebeltec REVOLUTION przychodzi do nas w standardowym pudełku jak przystało na ową markę.

 

 

Specyfikacja techniczna jest tutaj następująca: moc 2x10W w RMSie, wbudowana membrana bassowa, wbudowany akumulator 1200mAh, pasmo przenoszenia od 30Hz do 18kHz, tryby bluetooth, radio, pendrive, karta microSD (max 32GB), miniJack, rozmowa telefoniczna.

 

W zestawie oprócz samego głośnika znajdziemy kabel microUSB i miniJack oraz instrukcję obsługi.

 

 

Produkt wykonany jest w większości z tworzywa sztucznego, gumy i aluminium. Jakość wykonania stoi tutaj na dobrym poziomie – wszystkie elementy są prawidłowo spasowane, nic nie trzeszczy, nic nie odstaje. Co do designu również nie mam zastrzeżeń.. kwestia gustu 🙂 .

Od góry mamy gumowy panel z logo Rebeltec oraz z gumowymi przyciskami funkcyjnymi tj. M – zmiana trybu (bluetooth, radio, pendrive, karta microSD, miniJack, rozmowa telefoniczna), + pogłaśnianie i zmiana utworu, – ściszanie i zmiana utworu, POWER do włączania urządzenia, pauzowania i wznawiania utworu.

 

 

Boki wokół zasłonięte są aluminiową kratką ochronną.

 

 

Z tyłu natomiast mamy porty i gniazda. Otwór RESET, miniJack, microSD, USB, dioda LED i port ładowania microUSB. Poniżej na gumowej wstawce mamy informacje producenta.

 

 

Spód to plastikowe nóżki wraz z gumowymi stopkami. No i oczywiście membrana bassowa.

 

 

Produkt oferuje kilka trybów – bluetooth, radio, pendrive, karta microSD, miniJack, rozmowa telefoniczna. Z żadnym z nich nie miałem jakichkolwiek problemów… oprócz jednego.. radio FM. Producent informuje, aby użyć kabla miniJack, który będzie służył jako antena – niestety.. głośnik próbuje znaleźć stacje, ale na próżno. Funkcja niestety u mnie nie działa… a szkoda 🙁 .

 

A teraz najważniejsze, czyli jakość dźwięku. SZOK! Konkretny, bardzo przyjemny bass z ostrym pier…. , no wiadomo 😀 . Same niskie tony są bardzo dobre jak na tą półkę cenową. Średnica idealnie współgra z niskimi tonami, przez co poszczególne pasma nie są zagłuszane. Wysokie tony jak w większości taniego sprzętu są słabe i mało wyczuwalne. Niemniej całość brzmienia jest niezwykle dobra! Głośność maksymalna stoi również na bardzo dobrym poziomie – i trzeba dodać, że nawet na pełnej głośności nic nie trzeszczy, nie ma przesterowań itp. . Trzeba przyznać, że Rebeltec pojechał po całości. Oby więcej takich głośników! A tutaj łapcie mój filmik ukazujący jak gra to cudo…

 

 

Urządzenie na baterii wytrzymuje około 5 – 6 godzin, więc naprawdę dobrze.

 

 

PODSUMOWANIE

Rebeltec REVOLUTION oferuje dobre brzmienie w dobrej cenie. Za około 80zł otrzymujemy głośnik z konkretnym bassem i niesamowitą mocą. Jakość wykonania również stoi na akceptowalnym poziomie. Jedyna rzecz, która przysporzyła mi problem to radio FM, które niestety nie znajdowało stacji.. a szkoda, bo od czasu do czasu lubię sobie radyjka posłuchać 🙂 . Oprócz tego naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Produkt zdecydowanie POLECAM!

 

 

Ceny głośnika Rebeltec REVOLUTION:

https://www.ceneo.pl/47330630

 

Więcej informacji nt. produktu na stronie producenta:

https://www.rebeltec.eu/o/glosnik-bluetooth-revolution1

 

 

OCENA

Jakość wykonania: 5/6

Ogólna jakość dźwięku: 5+/6

Niskie tony (bass): 5+/6

Średnie tony: 5+/6

Wysokie tony: 4+/6

Funkcje: 5/6

Zestaw: 5/6

Cena: 6/6

Ocena ogólna: 5+/6

 

 1,378 total views,  10 views today

Translate »