Elektroniczny smart portfel na karty kredytowe i klucze | Smart Key Wallet WOOLET

Dożyliśmy tych czasów gdzie wszystko musi być elektroniczne, czyli smart. Spodziewałbym się wszystkiego, ale nigdy nie przyszedłby mi na myśl portfel, który możemy sparować z telefonem. I nie mówię tutaj o jakichś wirtualnych portmonetkach tylko o fizycznym portfelu. Smart Key Wallet od marki WOOLET 🙂 to propozycja portfela na karty kredytowe (i innych o podobnej wielkości) z brelokiem na klucze. Taki gadżet ma zapewnić przede wszystkim ochronę przed kradzieżą czy zgubieniem. Cena może Was zniechęcić, bo za Smart Key Wallet przyjdzie nam zapłacić 349zł. Trzeba przyznać, że jest to dosyć zaporowa kwota, ale może faktycznie płacimy za coś więcej niż tylko kawałek skóry?

 

Produkt przychodzi do nas w tekturowej obwolucie, a dalej mamy białe pudełko z logo WOOLET.

 

 

W zestawie znajdziemy portfel, wysokiej jakości materiałowe etui z logo WOOLET, krótki kabelek microUSB w skórzanym oplocie do ładowania portfela oraz papierologię.

 

 

Portfelik przede wszystkim zaskakuje rozmiarami – mamy tutaj 90mm x 70mm przy bardzo niewielkiej grubości. Całość wykonana została z dobrej jakości skóry. Pod względem wyglądu i wykonania nie mam się do czego przyczepić.

 

 

Od frontu mamy fizyczne logo WOOLET i obok diodę LED. Powyżej mamy brelok do kluczy na gumce i otwór na karty, gdzie znajduje się również port microUSB służący do ładowania portfela.

 

 

Z drugiej strony znajdziemy kolejny otwór na karty.

 

 

No i w zasadzie to tyle jeśli chodzi o wygląd. Prosto, minimalistycznie i kompaktowo – na pewno należy zaliczyć to na plus 🙂 .

 

A co w rzeczywistości oferuje Smart Key Woolet?

Na początku nasz portfel musimy sparować z telefonem z systemem Android lub iOS. Pobieramy aplikacje WOOF ze Sklepu Play lub App Store. Następnie postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.

I niestety.. brak języka polskiego w aplikacji. Mamy tylko i wyłącznie język angielski.. szkoda, ale mam ogromną nadzieję że producent postara się i wkrótce otrzymamy też nasz rodzimy język. Niemniej aplikacja jest mega prosta i nie ma tutaj mowy, żeby ktoś sobie nie poradził z jej obsługą.

W sekcji startowej, czyli Woof mamy informacje o połączeniu z portfelem, informacje o stanie naładowania baterii oraz możliwość włączenia alarmu, aby znaleźć nasze cudo.

 

 

Dalej, czyli Photograph to prosty aparat. Nie bardzo rozumiem po co to jest, no ale.. za pomocą portfela możemy pstrykać fotki. Czy przydatne.. sam nie wiem.

 

Następne i najważniejsze to Location – tutaj możemy podglądnąć dosyć dokładną lokalizację urządzenia. I tutaj ważne, aby w opcjach zmienić z map Baidu na Google Maps, ponieważ Baidu w Polsce nie działa zbyt dobrze. No i możemy sprawdzić tutaj historię ostatnich lokalizacji z dokładnymi koordynatami i przybliżonym adresem. Mamy też listę lokalizacji,

 

 

Kolejna sekcja to Setting, w której mamy podstawowe opcje do zarządzania portfelem.

 

 

Ostatni Manual to po prostu prosta instrukcja.

 

Co mogę powiedzieć na temat aplikacji.. jest w miarę okej, aczkolwiek zdecydowanie brakuje języka polskiego i możliwości również jest dosyć mało. Tak czy inaczej Smart Key Wallet to ciekawa propozycja, który faktycznie może nam pomóc gdy zgubimy ważne dla nas karty i klucze. Głośnik w urządzeniu jest stosunkowo donośny, więc bez problemu usłyszymy portfel z kilku metrów. Lokalizacja również jest bardzo dobra i dokładna przez co ewentualne znalezienie naszej zguby będzie o wiele prostsze.. nie wspominam już o kradzieży.. ze względu na to, że urządzenie jest niepozorne, żaden złodziej nie domyśli się, że mamy takie cudo i możemy bez problemu go namierzyć.

 

 

PODSUMOWANIE

Smart Key Wallet od WOOLET to propozycja dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę. Bardzo dobre wykonanie i świetna jakościowo skóra zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Cena 349zł może i nie zachęca, ale wierzę że znajdą się osoby, którym taki wynalazek przypadnie do gustu i okaże się wręcz niezbędny do poruszania się w dzisiejszym świecie.. a pamiętajmy! Bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

 1,536 total views,  4 views today

OCENA WOOLET Smart Key Wallet
Ocena ogólna
4.3
  • Wygląd
  • Jakość wykonania
  • Komfort użytkowania
  • Funkcjonalność
  • Aplikacja
  • Zestaw
  • Cena

Nagrody

Translate »