Elektroniczny tablet do rysowania z Biedronki | eTablica SMARTY

Biedronka wprowadza do oferty kolejną elektroniką, a to oznacza tylko jedno.. trzeba to sprawdzić 🙂 !

Na pierwszy ogień wezmę elektroniczny tablet do rysowania (w następnym artykule przedstawię Wam kolejny produkt) – eTablica SMARTY, która dostępna jest w sieci sklepów Biedronka od 31.10.2018 do 13.11.2018 lub do wyczerpania zapasów. Koszt tego tablecika to 39.99zł. Czy warto? Przekonajmy się!

 

 

eTablica SMARTY to zdecydowanie ciekawa propozycja dla miłośników szkicowania, robienia szybkich notatek, czy po prostu do wykorzystania jako lista zakupów. Zastosowań jest niewątpliwie masa.

Na początku zerknijmy na informacje, które podaje nam producent: mamy tutaj 8,5″ wyświetlacz e-ink o wymiarach 18x13cm. Urządzenie zasilanae jest baterią CR2016 3V, która otrzymujemy w zestawia i według założeń producenta powinna starczyć na około 50.000 użyć. No i z podstawowych informacji to by było na tyle 🙂 .

 

 

W zestawie oprócz etablicy znajdziemy papierologię, rysik i zainstalowaną baterię.

 

 

Urządzenie wykonane jest w całości z plastiku. Jakość oceniałbym raczej słabo, ponieważ zastosowany tutaj plastik jest niestety wątpliwej jakości, ale z drugiej strony w tej cenie nie możemy spodziewać się niczego więcej. Oczywiście nie oznacza to, że tablet jest źle wykonany – wszystkie elementy są tutaj idealnie spasowane i jak do zastosowań, dla których został stworzony jest naprawdę okej.

 

 

Na froncie oprócz 8,5″ ekranu mamy po środku, na samym dole przycisk służący do czyszczenia ekranu. Na samej górze natomiast mamy miejsce na rysik.

 

 

Na dolnym boku umieszczono ciekawe rozwiązanie, bowiem mamy tutaj przełącznik służący do blokady przycisku czyszczenia ekranu – zdecydowanie fajne rozwiązanie, gdy nie chcemy przez przypadek stracić swoich notatek itp . .

 

 

Pozostałe krawędzie pozostały niezagospodarowane.

 

 

Plecki urządzenia to przede wszystkim magnesy służące np. do powieszenia tableta na lodówce. Mamy oczywiście stopki antypoślizgowe, i na samym dole przykręcone gniazdo z baterią.

 

 

 

A jak sprawuje się eTablica SMARTY? Muszę przyznać, że zrobiła na mnie ogromne wrażenia. Za 40zł otrzymujemy praktyczny przedmiot, który świetnie nadaje się w moim przypadku do notatek. Urządzenie świetnie wyczuwa nacisk rysika, przez co przy lekkim dotyku na ekranie mamy cienką czcionkę, a przy mocniejszym dotyku – grubszą. Trzymanie go w dłoniach również jest dosyć wygodne.. zdecydowanie jest to zaleta jego wymiarów i lekkości. Jak dla mnie rewelacja!

 

 

PODSUMOWANIE

eTablica SMARTY, którą możecie kupić w sieci sklepów Biedronka od 31.10.2018 do 13.11.2018 lub do wyczerpania zapasów, za jedyne 39.99zł jest zdecydowanie ciekawym i praktycznym urządzeniem. Jest to również dobry pomysł na prezent dla dziecka – sprawdzałem i mogę stwierdzić tylko jedno.. daje dzieciakom ogromną frajdę 🙂 . Osobiście uważam, że w tej cenie nie dostaniemy nic lepszego, także warto rozważyć zakup eTablicy od SMARTY. Polecam!

 

 

eTablica SMARTY dostępna jest w sieci sklepów Biedronka od 31.10.2018 do 13.11.2018 lub do wyczerpania zapasów w cenie 39.99zł

(dostępne kolory: szary, różowy, niebieski)

 

 

 

OCENA

Jakość wykonania: 4/6

Funkcje: 5+/6

Zestaw: 5+/6

Cena: 5+/6

Ocena ogólna: 5+/6

 2,952 total views,  4 views today

Translate »