IMG 7137 scaled

Ładowarka samochodowa Green Cell

Szybkie ładowanie w twoim samochodzie


Każdy, kto spędza dużo czasu w podróży samochodem, wie, jak ważne jest mieć niezawodne urządzenia do ładowania w samochodzie. Ostatnio miałem przyjemność przetestować ładowarkę samochodową marki Green Cell, i muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem.

SPECYFIKACJA GREEN CELL CAR CHARGER

Moc 48W
Stan Nowy
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Producent Green Cell
Wymiary 68x38x28mm
Waga 30g
Napięcie wejściowe 12V/24V
Technologia Power Delivery Tak
Porty USB-C PD + USB QC3.0
Ilość portów 2
Kod produktu CAD33

OPAKOWANIE I ZAWARTOŚĆ

Ładowarka zapakowane jest w niewielkich rozmiarów kartonowe pudełko, które utrzymane jest w typowych dla Green Cella kolorach – czarnym i zielonym. Projekt graficzny jest przyjemny dla oka – przód zdobi zdjęcie produktu, boki najważniejsze jego cechy a z tyłu wypisana jest specyfikacja techniczna.

IMG 7131

Wewnątrz opakowania, oprócz samej ładowarki, nie znajdziemy nic więcej.

UŻYTKOWANIE GREEN CELL CAR CHARGER

Pierwszą rzeczą, która przykuła moją uwagę, jest solidna konstrukcja ładowarki. Wykonana jest ona z wysokiej jakości materiałów, co daje poczucie trwałości i solidności. Design jest schludny i ergonomiczny, co ułatwia podłączanie i odłączanie urządzenia. Urządzenie wykonane jest z dwóch rodzajów plastiku – matowego i połyskującego. Matowa część znajduje się u góry urządzenia, od strony portów USB a połyskująca część na dole, w miejscu wkładania ładowarki do gniazda zapalniczki. Spasowanie poszczególnych elementów stoi na wysokim poziomie.

Co mnie jednak najbardziej zaskoczyło, to szybkość ładowania. Green Cell oferuje dwa złącza USB – jedno USB A o maksymalnej mocy ładowania wynoszącej 18W oraz drugie złącze, USB C o maksymalnej mocy aż 30W. Łącznie jest do dyspozycji 48W. Ładowarka jest zgodna z standardami Power Delivery oraz Quick Charge 3.0.

IMG 7144

Z ładowarki można korzystać bez zmartwień o zgodność produktu z systemem zasilania w samochodzie. Wejście ładowarki samochodowej Green Cell jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi gniazdami zapalniczek samochodów osobowych 12V, a także 24V, które znaleźć można w ciężarówkach czy w kamperach.

PODSUMOWANIE

Ładowarka samochodowa Green Cell to solidny i niezawodny sprzęt, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Szybkie ładowanie, solidna konstrukcja i możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie. Dodatkowo zgodność ze standardami Power Delivery oraz Quick Charge 3.0 daje gwarancję, że każde podłączone urządzenie będzie ładowane z pełną mocą ładowarki.

Cena testowanego urządzenia również jest atrakcyjna bo wynosi ok 46zł.

Zalety:

  • schludny wygląd,
  • złącze USB A i USB C,
  • zgodność z Power Delivery oraz Quick Charge 3.0,
  • łączna moc 48W,
  • atrakcyjna cena.

Wady:

  • brak.

IMG 7137

 

Loading

Ocena ogólna
4.9
  • Jakość wykonania
  • Szybkość ładowania
  • Cena
  • Możliwości