Mouse Bungee od Genesis

Vanad 500

Męczy cię denerwujący przewód myszki? Nie masz miejsca na słuchawki na biurku? Genesis Vanad 500 to akcesorium, które może ci pomóc. Jest to połączenie mouse bungee z hubem USB oraz stojakiem na słuchawki. Produkt ten możemy dostać za około 100 zł.

Opakowanie

Vanad 500 trafia do nas w tradycyjnym dla producenta kartonowym pudełku, które skrywa samo urządzenie oraz przewód USB o długości 1,5 m.

Specyfikacja

  • Wymiary: 253 x 128 x 128 mm
  • Kilka trybów podświetlenia (neon i stały kolor czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, żółty, morski, biały)
  • Dwa dodatkowe porty USB 2.0

Jakość wykonania

Budowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości matowego plastiku. Krawędź jest paskiem LED, który ma różne tryby podświetlenia. W podstawie znajdują się dwa porty USB 2.0 oraz przycisk do włączania i zmieniania trybów oświetlenia. Produkt jest dosyć spory i niektórym może przeszkadzać jego 25 cm wysokości. Jest to jedno z niewielu mouse bungee, które nie zmieści się pod monitor.

Wygoda

Chyba każdy lubi mieć porządek na biurku. Vanad 500 to elegancki stojak na słuchawki, który jako i tak ogromny produkt zapewnia ład i porządek przy naszym miejscu pracy. Przewód myszki w końcu nie przeszkadza w trakcie grania lub zwykłego korzystania z komputera. Główną zaletą urządzenia jest wygląd, który na pewno urozmaici biurko gracza.

Podsumowanie

Jeżeli zależy ci na porządku i wyglądzie stanowiska komputerowego to Vanad 500 jest dla ciebie. Za około 100 zł otrzymujecie produkt na którym się nie zawiedziecie.

 675 total views,  2 views today

Jooble.org - Oferty pracy w Polsce i na świecie