Profesjonalna myszka dla graczy za 150 zł – A4Tech Bloody W60

Recenzja gamingowej myszki A4Tech Bloody W60 MAX

Zastanawiałam się jak podejść do A4Tech Bloody W60 MAX. Co dokładnie opisywać, aby pokazać to, co najważniejsze w tej myszce. W końcu zrozumiałam. Szybkość dla tych, którzy potrzebują największej precyzji i ekspresowego działania. Dlatego dzisiaj zapraszam na szybką recenzję, szybkie myszki dla graczy A4Tech Bloody W60 MAX.

Specyfikacja

 

Typ myszy Dla gracza
Łączność Przewodowa
Sensor Optyczny BC3332-A 10K
Rozdzielczość 100 – 10000 dpi
Liczba przycisków 8
Rolka przewijania 1
Interfejs USB
Długość przewodu 2 metry
Profil Praworęczny
Podświetlenie RGB
Kabel 2 metry w oplocie
Dodatkowe informacje 35 G akceleracji, 2000 Hz Ultrapolling, 1 ms czasu reakcji, Żywotność 50 milionów kliknięć, Wbudowana pamięć
Kolor Czarny
Wielkość Długość – 135 mm, Szerokość – 73 mm, Wysokość – 42 mm

Pudełko

A4Tech Bloody W60 MAX zostało schowane bezpiecznie w trwałym, twardym pudełku w gamingowych kolorach. Na opakowaniu dostępna jest pełna specyfikacja produktu, dla wszystkich który chcieliby dowiedzieć się ja najwięcej o myszce bez zaglądania do internetu. Co jednak najważniejsze, to sposób zapakowania A4Tech Bloody W60 MAX. Można do niej nawet zajrzeć przez przygotowane przez twórców okno. Wystarczy otworzyć przednią płytę pudełka, aby zobaczyć schowaną myszkę. Ta chroniona jest elementami, które szczelnie trzymają ją w ryzach. Dzięki temu A4Tech Bloody W60 MAX jest w pełni zabezpieczona, można ją swobodnie transportować, a pudełko wygląda jak gotowe, aby wręczyć je komuś w prezencie.

W pudełku wraz z A4Tech Bloody W60 MAX znajdują się również naklejki, które są fajnym dodatkiem dla wszystkich, którzy lubią ozdabiać swoje sprzęty.

Wygląd

A4Tech Bloody W60 MAX to duża myszka, która dostosowuje się o każdej dłoni. Ergonomiczny kształt zwiększa precyzję działania i ułatwia utrzymanie całości danym chwytem. Na szczególną uwagę zasługują dwa boczne panele, które tworzy gumowy materiał z lekko wyczuwalną strukturą. Dzięki temu nawet przy szybkich, nagłych ruchach można trzymać bezpiecznie myszkę i nie bać się o jej wysuwanie się z dłoni. Stabilność, precyzja i szybkość działania. To elementy, na które szczególną uwagę zwracają twórcy, tworząc gamingową myszkę do osiągania niesamowitych wyników.

8 przygotowanych pod profilowanie przycisków ułożonych jest tak, aby idealnie dopasowywać się do każdego chwytu. Dzięki temu nie tylko nie przeszkadzają, ale i są bardzo intuicyjne. Scoroll ma przyjemną fakturę z poziomymi nacięciami. Wygodnie się go używa, jest cichy i szybki. Przy użytkowaniu dwóch głównych klawiszy należy liczyć się z ich głośnym działaniem. Grając w interesujące, angażujące tytuły pewnie nie będzie to tak dawać po uszach, ale w trakcie przeglądania stron internetowych bądź pracując z A4Tech Bloody W60 MAX stale słychać charakterystyczny dźwięk przycisków.

Na szczególną uwagę zasługuje również podświetlenie RGB. Domyślnie 5 efektów świetlnych przeskakuje płynnie pomiędzy kolorami, ale te można dostosować do własnych potrzeb i preferencji. Ważne jest jednak to, co się świeci i mieni barwami. W przypadku A4Tech Bloody W60 MAX podświetlana jest rolka, pasek na środku obudowy, logo i dolna część obudowy, zaraz przy krawędzi. Wygląda to niezwykle efektowanie, tym bardziej w połączeniu z innymi sprzętami RGB.

To co dla gracza najważniejsze….

Przejdę do tego, co najważniejsze i na czym twórcy skupili największą uwagę. A4Tech Bloody W60 MAX zaprojektowana została tak, aby na nowo definiować standardy myszek od A4Tech. Ma być dokładniejsza, szybsza i bardziej precyzyjna. Jest szczególnie polecana do chwytu Drag Click. Na jej wyniki składa się wiele aspektów. Zacząć warto od częstotliwości raportowania. Tę można swobodnie przełączać przyciskami znajdującymi się na spodzie myszki. Raportowanie 125, 500, 1000 i 2000 Hz przygotowane jest do różnych sesji gier, aby spełniać każde wymagania. To jednak nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na czujnik BC3332-A 10 K. To dzięki niemu A4Tech Bloody W60 MAX świetnie sprawdza się we wszelkich szybkich grach FPS. Charakteryzują ją niesamowite wyniki, które przydają się przy takich tytułach jak CS:GO czy Valorant. 10.000 CPI, 8000 FPS, 250 IPS i przyspieszenie 35G w rękach profesjonalnego gracza prowadzi do najlepszych wyników i zdobywania pierwszych miejsc, w każdych tabelach wyników.

Co ważne i niezwykle ciekawe. Myszka A4Tech Bloody W60 MAX posiada 4 ustawienia LOD. Dzięki czemu można samodzielnie ustawić odległości podnoszenia. Można je swobodnie przełączać bez korzystania z aplikacji. Wystarczy zajrzeć pod myszkę i wybrać interesującą opcję. Takie możliwości sprawiają, że A4Tech Bloody W60 w każdej grze może przynosić same sukcesy. To dokładność, sterowność i precyzja, której oczekuje wiele użytkowników gamingowych myszek.

Czy w praktyce myszka A4Tech Bloody W60 MAX też działa tak dobrze? Produkt od A4Tech jest dedykowany graczom. Przyciski umożliwiające 2 bądź 3 klik świetnie sprawdzają się w grach, są bardzo intuicyjne, a przy okazji dobrze wyglądają zaraz pod scrollem. Czułość myszki umożliwia naprawdę szybkie, wręcz natychmiastowe ruchu, które przekładają się na wyniki.

Podsumowanie

Dzisiaj szybko, tak jak szybka jest myszka A4Tech Bloody W60. To sprzęt naprawdę dobrej klasy. Szybki, precyzyjny, wytrzymały i stworzony z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Przyjemny kabel w oplocie (który uwielbia zbierać kurz), mocne panele, które nie uginają się pod palcami, różne faktury myszki, które zwiększają jej pewność i stabilność trzymania. Całość wygodnie się używa, czy to w grach, czy na co dzień. Moją uwagę przykuły jednak dwa elementy, które budzą obawę. Pierwszym z nich jest kabel, który wpływa na szybkość reakcji i wyniki myszki, ale czasami ogranicza jej niezwykłą precyzję. W moim przypadku spora część kabla wisi za biurkiem, co można odczuć używając myszki. Kursor czasami sam delikatnie się przesuwa, gdy zajmują się czymś innym niż pilnowaniem myszki, a do tego w precyzyjnych ruchach czuć ciężar kabla, który wisi za blatem. Ciekawą opcją byłaby myszka o tych parametrach, która pozwalałaby na bezprzewodową łączność, nie tamującą żadnych ruchów.

Druga ciekawa sprawa to plastikowe ślizgacze. W żaden sposób mi nie przeszkadzają, nie rysują się i zapewniają świetne ruchy A4Tech Bloody W60. Tylko należy pamiętać o jednym. To myszka, której używać można na podkładkach. Jeśli zaczniecie korzystać jej czysto na blacie, ślizgacze szybko zarysują się, a do tego przy każdy użyciu będą wydawać charakterystyczny, piłujący dźwięk.

A4Tech Bloody W60  to świetna propozycja dla graczy, głównie dla tych, którzy uwielbiają szybkie, wymagające skupienia i błyskawicznego działania FPS-y. Do takiego typu gier to sprzęt idealny, który na pewno nikogo nie zawiedzie.

Plusy i minusy

Plusy Minusy
Ergonomiczny kształt Plastikowe ślizgacze
Świetnie wykonane podświetlenie RBG Kabel, do którego przydałoby by się Bungee
Genialna specyfikacja jak na myszkę za 150 zł
8 dobrze ułożonych przycisków
Szybkie dostosowywanie ustawień pod myszką
Podświetlony scroll z przyjemną fakturą
Niska cena za gamingowy sprzęt
Dobra jakość dźwięku
Czas pracy na baterii do 6 godzin
Mały, elegancki symbol Creative na przedniej części urządzenia

 946 total views,  4 views today

A4Tech Bloody W60 MAX
Ocena ogólna
4.9
  • Cena
  • Wygląd
  • Wykonanie
  • Jakoś pracy
Translate »