Przewodowe słuchawki w stylu NEW RETRO | HYKKER NEW RETRO

Kolejny produkt z serii NEW RETRO od znanej Biedronkowej marki HYKKER.

W tej recenzji przyjrzymy się przewodowym słuchawkom o dosyć ciekawym, lecz stonowanym designie.

Produkt będzie dostępny od 23.08.2018 w sieci sklepów Biedronka za jedyne 24.99zł. Czy w tej cenie można mieć dobre słuchawki? Przekonajmy się!

 

 

 

Słuchawki HYKKER NEW RETRO otrzymujemy w zwyczajnym tekturowym pudełku, z którego dowiadujemy się w zasadzie o każdej funkcji produktu. Mamy tutaj m.in. informację o zastosowaniu miękkiej skóry ekologicznej, płaskiego kabla o długości 172cm, o możliwości regulacji rozmiaru oraz doskonałym dźwięku.

 

W środku… bez żadnych fajerwerków, bo i czego można się spodziewać po słuchawkach w tej cenie.

Znajdziemy tutaj kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi oraz same słuchawki.

 

 

Przejdźmy może do słuchawek.

Wykonanie jest naprawdę okej i w tej cenie nie mogę się do niczego doczepić. Ciekawy design, który myślę, że większości osób może przypaść do gustu.

Mamy świetnej jakości skórę ekologiczną na pałąku oraz nausznikach przez co nawet przez dłuższy czas słuchania muzyki nie odczuwamy bólu, bądź dyskomfortu. Tym bardziej, że słuchawki ważą zaledwie 155 g.

Sam kabel również muszę pochwalić. Jest on długi i płaski, dzięki czemu nie mamy problemów z jego poplątaniem.

 

A jak jest z jakością dźwięku? Po raz kolejny powtórzę, że jest okej. Nie ma szału, ale dźwięk jest czysty i wyraźny. Bass jest, ale raczej tylko jako ciekawostka, ponieważ jest on na tyle słaby, że większość osób pewnie nawet tego nie odczuje. Jednakże pamiętajmy, że są to słuchawki za zaledwie 25zł, więc nie oczekujemy audiofilskich wynalazków.

Osobiście słuchałem w nich muzyki i oglądałem filmy na YT w sumie przez jakieś 4-5 godzin i przyznam, że nie ma tragedii. Od biedy, jeśli nie mamy nic lepszego to NEW RETRO naprawdę dają radę.

Podsumowując za cenę 24,99zł  otrzymujemy produkt adekwatny do ceny. Nie oczekujemy cudów. Jeśli pilnie potrzebujecie tanich i dobrze wykonanych słuchawek to HYKKER NEW RETRO będą idealnym wyborem. Myślę, że w tej cenie nie znajdziecie nic lepszego.

 

 

HYKKER NEW RETRO możecie kupić w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce od 23.08.2018 do 05.09.2018 lub do wyczerpania zapasów. Cena to 24.99zł.

 

OCENA

Jakość wykonania: 5+/6

Jakość dźwięku: 4/6

Funkcje: 3+/6

Zestaw: 5/6

Cena: 5+/6

Ocena ogólna: 5/6

 1,375 total views,  4 views today

Translate »