Firma Goclever ogłosiła upadłość! Serwis gwarancyjny zamknięty

Polska marka elektroniki konsumenckiej Goclever

Polska firma GOCLEVER, która od ponad 11 lat dostarczała rozwiązania z dziedziny elektroniki użytkowej dzisiaj poinformowała, że działalność serwisu gwarancyjnego została zamknięta w związku z zakończeniem działalności firmy.

 

Komunikat firmy:

Informujemy, że działalność serwisu gwarancyjnego została zamknięta w związku z zakończeniem działalności firmy. Zakończenie działalności wynika z wydanego postanowienia wskazanego poniżej. Mając świadomość spowodowanych tym faktem niedogodności dążymy do znalezienia rozwiązania  umożliwiającego realizację napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w najbliższym czasie.

 

Produkty, które zostały naprawione przed datą ogłoszenia upadłości zostaną niezwłocznie odesłane do klientów w najbliższych dniach. Natomiast produkty, które nie zostały naprawione zostaną odesłane do właścicieli bez naprawy, jednakże właściciele tych produktów mają możliwość zgłaszania swoich roszczeń w zgłoszeniu wierzytelności podając wartość roszczeń w PLN (koszt naprawy produktu), wysyłając zgłoszenie w terminie 30 dni od daty obwieszczenia o upadłości  w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Ogłoszenie nie zostało jeszcze opublikowane. Powiadomienie o tym fakcie zostanie zamieszczone na stronie Spółki bezpośrednio po ukazaniu się obwieszczenia w MSiG.

 

Więcej szczegółów dotyczących serwisu pod numerem telefonu: 61 646 02 50 (od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15)

 

„Niniejszym zawiadamiamy, że postanowieniem Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu Wydział XI Gospodarczy do Spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych z dnia 10 lipca 2019r.  wydanym w sprawie  XI GUP 217/19 ogłoszona została upadłość obejmująca likwidację majątku Dłużnika GOCLEVER   Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu KRS 0000264176.

 

źródło: GOCLEVER

 781 total views,  2 views today

Translate »