Tania mysz wertykalna Rebeltec Ergo RF

Recenzja Rebeltec Ergo RF

Specyfikacja

  • Technologia bezprzewodowa 2,4Ghz
  • Optyczny sensor
  • 800-1200-1600 DPI
  • 6 przycisków i rolka
  • Zasięg 10 m
  • Nano odbiornik USB
  • Zasilana 2xAAA
  • dla praworęcznych

Jakość wykonania

Mysz wykonana jest z taniego, matowego plastiku w kolorze czarnym, który strasznie się palcuje i brudzi. Na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to urządzenie premium. W opakowaniu znajdowało się tylko urządzenie razem z wtyczką USB. Sprzęt zasilany jest dwiema bateriami AAA, które starczą na około pół roku użytkowania. Mysz sprawuje się dobrze, oczywiście nie jest to produkt do grania ale w biurze czy w innym miejscu pracy sprawdzi się świetnie. W miejscu na kciuka nie ma żadnej gumy więc w lato palec lekko się ześlizguje. Jest tam jednak pasek podświetlany oraz dwa standardowe przyciski boczne. Na czubku myszy znajduje się dosyć obszerny przycisk do zmiany DPI. Na stronie głównych przycisków producent umieścił swoje logo oraz napis „Mouse Vertical Ergonomic”, który według mnie jest zbędny i mysz wyglądała by bez niego lepiej. Urządzenie jest bezprzewodowe, a jego zasięg sięga dość naciąganych 10 m, powiedziałbym, że to bardziej 7-8 m.

Wygoda

Przejdźmy do najważniejszej cechy myszek wertykalnych. Rebeltec Ergo RF jest świetnym urządzeniem do sprawdzenia czy taki typ gryzonia nam odpowiada, przed przeznaczeniem większej kwoty na porządniejszy sprzęt. Wszystkie przyciski chodzą jak trzeba, choć obracając rolką da się wyczuć pewien niepotrzebny poślizg. Osobiście nie jestem fanem myszek wertykalnych ale ta spełniła swoje zadanie, czyli uwolnienie nadgarstka od niepotrzebnego napięcia i korzystało się z niej  przyjemnie.

Podsumowanie

Rebeltec Ergo RF to dobry produkt spełniający swoje zadanie. Świetnie się nadaje do różnych rodzajów pracy przed komputerem oprócz grania, jednak jeżeli masz siedzącą pracę w biurze ta mysz jest dla ciebie. Cena urządzenia jest niewielka bo za zaledwie 40 zł możemy złapać tego gryzonia.

 518 total views,  4 views today

Jooble.org - Oferty pracy w Polsce i na świecie