ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Co kupić babci i dziadkowi? Promocja myPhone

Podaruj Dziadkom telefon myPhone i odbierz voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA

 

Dni 21 i 22 stycznia zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie, trzeba zastanowić się co sprezentować, kupić babci, a co kupić dziadkowi z okazji ich świąt. Oczywiście, idealnie gdyby było to jakieś arcydzieło od wnuków typu laurka, obrazek, czy zdjęcie w ramce, jednak warto też zadbać o dodatkowy, praktyczny prezent, który posłuży dziadkom o wiele dłużej. Świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka jest telefon komórkowy stworzony z myślą o osobach w dojrzałym wieku.

Co kupić babci i dziadkowi?

Dobry telefon komórkowy pozwala nie tylko na utrzymywanie stałych relacji z bliskimi i rodziną. Bo jak dowodzą wyniki jednego z badań amerykańskich uczonych, – przyswojenie nowych technologii przez seniorów daje im też satysfakcję i większe poczucie bliskości z innymi. Wreszcie, komórka dla emeryta zawiera w jednym urządzeniu wiele przydatnych rozwiązań, z których chętnie korzystają starsi, a zwykle są to m.in. radio FM, proste gry czy latarka. Podsumowując – specjalny telefon dla babci i dziadka ma wiele atutów, dzięki którym jest on łatwiejszy w obsłudze nawet dla osób słabiej widzących, a także bardziej praktyczny i z unikalnymi funkcjami, jakich nie znajdziemy w innych modelach.

Przyjazny i bezpieczny telefon dla dziadków

Chcąc wybrać odpowiednią komórkę dla babci i dziadka warto poszukać dedykowanych rozwiązań jak te z linii „dla seniora” myPhone. Takie urządzenia są bardziej przyjazne dla osoby starszej dzięki temu, że posiadają większy, bardziej czytelny ekranproste obrazkowe menu oraz duże wyspowe klawisze. Takie telefony są też często wyposażone w funkcję fotokontaktów, dzięki czemu wybór i rozpoznanie rozmówcy jest bajecznie proste. Nawiązanie połączenia z konkretną osobą jeszcze bardziej ułatwia opcja szybkiego wybierania kontaktów.

Nie mniej ważne są też: stacja ładująca, dzięki której telefon może z powodzeniem pełnić również rolę domowegoprzycisk funkcyjny SOS umożliwiający szybkie zawiadomienie służb lub krewnych w razie niebezpieczeństwa, czy pojemna bateria zapewniająca długi czas działania na jednym ładowaniu. Takie kryteria spełniają m.in. modele: myPhone Halo QmyPhone Halo S, czy myPhone Halo 2.

 


Promocja myPhone

Podaruj Dziadkom telefon myPhone i odbierz voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA

Razem z CEWE FOTOKSIĄŻKA przygotowaliśmy promocję. W jej ramach, po zakupie telefonu, można zyskać voucher na wykonanie fotoksiążki (np. CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama).

Zasady: klient, który w okresie trwania promocji tj. 15-31.01.2020 kupi w polskim sklepie (stacjonarnym, online) telefon myPhone objęty promocją i wypełni formularz, otrzyma voucher CEWE FOTOKSIĄŻKA o wartości 39,99 zł na realizację fotoksiążki na www.CEWE.pl. Ilość voucherów w promocji jest ograniczona.

Telefony myPhone objęte promocją: myPhone Halo Q, myPhone Halo Q+, myPhone Halo S, myPhone Halo S+, myPhone Maestro, myPhone Maestro +, myPhone Tango (wszystkie modele do kupienia na sklep.mptech.eu).

Więcej informacji o promocji, regulamin oraz formularz znajdują się na dedykowanej stronie: https://www.myphone.pl/konkurs-dzien-babci-i-dziadka-2020/

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »