Bose przedstawia Nowe Bose QuietComfort 45

Nowa wersja słuchawek, które zdefiniowały całą kategorię

W ostatnim czasie marka Bose przedstawiła nowe słuchawki QuietComfort 45, które zastępują model QuietComfort 35 II. Poprawiono tutaj m.in. redukcję szumów, dzięki czemu niemal natychmiast możemy się odizolować od otoczenia, niezależnie od miejsca. QC 45 zachowuje cechy charakterystyczne dla swojego poprzednika, czyli niesamowitą jakość dźwięku i wygodę użytkowania przez cały dzień. Słuchawki te będą dostępne w szerokiej sprzedaży od 30 września w cenie 1 599 złotych.

2 tryby – QUIET i AWARE

Słuchawki Bose mają tylko dwa ustawienia, oba uzyskane dzięki systemowi aktywnej redukcji szumów i nowym podzespołom elektronicznym. W trybie QUIET mikrofony wewnątrz i na zewnątrz wykrywają niechciane dźwięki w zakresie częstotliwości średnich, czyli tych, które zwykle można znaleźć w pociągach podmiejskich, zatłoczonych biurach i kawiarniach. Redukcja szumów Bose aktywuje się niemal natychmiastowo, zapewniając wyciszenie i znacząco poprawiając jakość dźwięku. Natomiast w trybie AWARE słuchawki pozwalają na dopuszczenie części dźwięków pochodzących z otoczenia oraz lepszą izolację głosu, ułatwiającą prowadzenie rozmów. Dzięki czemu dźwięki zewnętrzne ponownie są słyszalne, bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Izolacja głosu ułatwiająca konwersacje

Podczas rozmów telefonicznych i wydawania komend głosowych, posiadacze QC45 mogą korzystać z systemu redukcji szumów. Dźwięk z mikrofonu jest na bieżąco wychwytywany, izolowany, a szumy otoczenia redukowane. Zdecydowanie poprawia to komunikację z innymi, pozwala to na lepszą jakość rozmów wideo i poprawia reakcję asystentów głosowych na nasze polecenia – od dyktowania tekstu, przez uzyskiwanie wskazówek, po sterowanie inteligentnym domem.

Powrót eleganckiego designu

QC45 bazuje na wyglądzie swojego poprzednika, zachowując najlepsze elementy konstrukcyjne, jednocześnie utrzymując komfort użytkowania, stabilność oraz trwałość i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Słuchawki ważą 440 gramów, a dzięki temu, że się składają, możemy je bez obaw przechowywać i transportować w kompaktowym etui dołączonym do zestawu. Oba warianty kolorystyczne słuchawek QC45 – czarny i biały, charakteryzuje ładne, matowe wykończenie.

Intuicyjność przycisków, funkcja Multi-point i technologia SimpleSync

Obsługa słuchawek dzięki intuicyjnym elementom sterującym jest bardzo prosta. Na prawej muszli znajdują się cztery przyciski: zwiększania i zmniejszania głośności, zasilania i parowania Bluetooth, a także jeden do najczęściej używanych zadań – odbierania i kończenia połączeń, odtwarzania i wstrzymywania muzyki oraz dostępu do natywnych funkcji VPA. Na lewej muszli znajduje się kolejny przycisk służący do przełączania trybów oraz wyciszania mikrofonu podczas rozmów.

Dedykowana aplikacja Bose Music oferuje dodatkową pomoc w konfiguracji i użytkowaniu, w tym w zakresie połączeń Multi-point obsługiwanych przez Bluetooth 5.1 dla urządzeń z systemami iOS i Android, a także funkcję SimpleSync umożliwiającą parowanie głośnika QC45 z głośnikami Bose Soundbar, m.in. podczas oglądania filmów.

Czas pracy akumulatora, ładowanie za pomocą USB-C

Czas pracy słuchawek QC45 po jednorazowym naładowaniu wynosi 24 godziny, co sprawia, że przetrwają one najdłuższe dostępne loty samolotem, 20 rozmów konferencyjnych czy całonocną naukę z zapasem czasu. Urządzenie ładowane jest za pomocą kabla USB-C. Czas ładowania wynosi około dwóch i pół godziny, a zaledwie 15 minut zasilania, pozwoli na aż trzy godziny pracy.

Kilka słów o firmie Bose

Firma Bose Corporation została założona w 1964 roku przez dr Amara G. Bose, wówczas profesora elektrotechniki w Massachusetts Institute of Technology. Obecnie firma kieruje się swoimi zasadami założycielskimi, inwestując w długoterminowe badania, aby opracowywać technologie przynoszące realne korzyści dla klientów. Innowacje Bose obejmowały dziesięciolecia, tworząc i rewolucjonizując kategorię urządzeń audio i nie tylko. Urządzenia Bose do domu, samochodu, podróży i przestrzeni publicznej stały się ikonami, zmieniając sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki.

 298 total views,  2 views today

Ciekawe artykuły
Dzięki temu plecakowi nie będziesz narzekał na brak miejsca | Tracer Harrier 17″