PODSUMOWANIE ROKU 2018 & TOP 5 PRODUKTÓW 2018 | reTEST.com.pl

Drodzy Czytelnicy, Odbiorcy oraz Partnerzy!

Rok 2018 był dla nas pełen ciężkiej pracy i nowych wyzwań. Ten rok to również nowe współprace z producentami oraz dystrybutorami – nie tylko z Polski, ale całego świata! Dziękujemy Wam za zaufanie i chęć wspólnego działania. To tylko dzięki Wam reTEST zaszedł tak daleko. W 2018, a właściwie jego połowie, odnotowaliśmy ogromne przyrosty czytelników – obecnie osiągamy realne wyświetlenia na poziomie około 15.000 odbiorców co zdecydowanie dla nas jest potężnym sukcesem.

 

Przyszły rok 2019 to rok zmian i nowych formatów.

Naszym celem jest między innymi rozkręcenie kanału na YouTube, który już istnieje, ale obecnie służy tylko jako miejsce przechowywania wszelkich video sampli.. a nie o to nam chodzi. Chcemy ruszyć z konkretnymi recenzjami i prezentacjami w formie video. Na dzień dzisiejszy trwają prace, które w niedalekiej przyszłości (a na pewno stanie się to jeszcze w 2019) pozwolą nam na realizowanie dla Was takich materiałów.

Kolejna rzecz to Instagram. Wiemy jak potężną siłę w dzisiejszych czasach mają media społecznościowe, dlatego wychodzimy na przeciw i już dzisiaj możecie nas śledzić na naszym Insta https://www.instagram.com/retest.com.pl/ 😉

Od pewnego czasu zauważyliście pewnie zmianę scenerii naszych fotek. Cały czas pracujemy nad tym, aby prezentowane Wam zdjęcia były przyjemne dla oka, a jednocześnie w jak najbardziej realny sposób odzwierciedlały testowany produkt.

Imprezy i targi z kategorii elektroniki użytkowej. Już w roku 2018 mieliście okazję zobaczyć naszą relację z 1. edycji targów Electronics Show 2018 oraz z IFA 2018 – gdzie otrzymaliśmy akredytacje medialne, co było dla nas niesamowitym wyróżnieniem. Rok 2019 to kontynuacja brania udziału w tego typu eventach, lecz tym razem możecie się spodziewać nie tylko foto relacji, ale również relacji w formie video!

Nowe marki, nowe produkty. W 2019 nie odpuszczamy i testujemy jeszcze więcej i jeszcze ciekawsze produkty, bo wiemy jak ważna jest dla Was fachowa, a zarazem rzetelna opinia.

Konkursy! Wiemy jak lubicie i angażujecie się w wszelkiego rodzaju konkursy. W tym roku chcemy rozdać Wam sporo ciekawego sprzętu, więc bacznie obserwujcie nas na Insta i FB 😉 .

 

 

Podsumowując rok 2018 nie mogliśmy zapomnieć o wyróżnieniach dla 5 najciekawszych i najbardziej udanych produktów, które przeszły przez nasze ręce.

TOP 5 NAJLEPSZYCH PRODUKTÓW ROKU 2018

 

1

PROJEKTOR MULTIMEDIALNY BYINTEK UFO R15

 

https://retest.com.pl/2018/07/19/profesjonalny-i-elegancki-projektor-byintek-ufo-r15/

 

 

2

MYSZ DLA GRACZA GENESIS KRYPTON 770

 

https://retest.com.pl/2018/11/19/idealny-zestaw-dla-gracza-w-rozsadnej-cenie-recenzja-myszki-genesis-krypton-770-i-podkladki-genesis-carbon-500-maxi-flash/

 

 

3

KLAWIATURA MECHANICZNA SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Brown RGB

 

https://retest.com.pl/2018/11/13/swietna-klawiatura-mechaniczna-od-spc-gear-spc-gear-gk550-omnis-kailh-brown-rgb/

 

 

4

ROUTER AVM Fritz!BOX 7590

 

https://retest.com.pl/2018/11/25/profesjonalny-router-z-masa-funkcji-avm-fritzbox-7590/

 

5

GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY REBELTEC REVOLUTION

 

https://retest.com.pl/2018/12/22/dobre-brzmienie-w-dobrej-cenie-rebeltec-revolution/

 

UWAGA! W tym roku, co miesiąc będziemy wybierać 1 produkt miesiąca, który zostanie wyróżniony w osobnym artykule na blogu i na kanałach social media!

 

 

A może macie własne propozycje zmian w reTEST? Piszcie do nas śmiało! – jesteśmy otwarci dla wszelkie sugestie 🙂 .

 

 

Tymczasem jeszcze raz dziękujemy Wam za tak owocny rok 2018 i mamy nadzieję, że rok 2019 będzie jeszcze lepszy! Tego samego życzymy Wam – Drodzy Czytelnicy, Odbiorcy i Partnerzy  – niech ten rok przyniesie dużo zdrowia, szczęścia i sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.

 

Pozdrawiamy,

reTEST.com.pl

 1,169 total views,  6 views today

Translate »