Pomost między ekspertami a poszukiwaczami wiedzy: ccFOUND jako rozwiązanie dla szybkiego dostępu do specjalistycznej informacji

Artykuł sponsorowany

Specjalistyczna wiedza jest dla nas w internecie na wyciągnięcie ręki — pod warunkiem, że wiemy, gdzie jej szukać! W podróży po świecie mniej i bardziej wartościowych treści; prawdziwych ekspertów i tych, którzy chcą jedynie zarobić, może nam pomóc ccFOUND — przedstawiamy platformę, która czyni zdobywanie wiedzy łatwiejszym niż kiedykolwiek.

Czym jest ccFOUND?

Zacznijmy może od początku — ccFOUND to platforma learningowa, zainicjowana przez polskiego przedsiębiorcę i inwestora, Piotra Michalaka. Sami jej twórcy określają ccFOUND jako pierwszy (być może jedyny?) na świecie marketplace dla wiedzy. To przestrzeń, która ma połączyć prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach z osobami, które chciałyby wiedzieć więcej. Za pośrednictwem ccFOUND profesjonaliści, trenerzy i eksperci z całego świata mogą dzielić się swoim doświadczeniem w dowolnej formie — od darmowych odpowiedzi na zadawane przez użytkowników pytania, przez udzielanie się w branżowych społecznościach po sprzedaż e-booków, kursów online i webinarów. Bez konieczności budowania swojego miejsca w internecie od zera — ccFOUND ma być internetową biblioteką wiedzy. Dostępną na wyciągnięcie smartfona z kieszeni dla każdego, na ccfound.com/pl.

Platforma stworzona z myślą o poszukiwaczach wiedzy…

Kto nigdy nie miał problemu ze znalezieniem w internecie odpowiedzi na trapiące go pytania, ten nie musi czytać naszego artykułu do końca. Naprawdę. Ale nie sądzimy, że znajdzie się ktoś taki. Internet jest trochę jak miejska dżungla, a poszukiwanie wartościowych informacji — niczym podróż komunikacją miejską. Zawsze dokądś dotrzemy, ale to, czy będzie to przystanek znajdujący się blisko naszego celu — to już inna sprawa. 

 

ccFOUND jest niczym Uber — łączy nas z ekspertem, który naprawdę zna odpowiedź na nasze pytanie (nawet najbardziej specyficzne). A przy tym — oddaje w nasze ręce całkiem sporo możliwości. Od oceniania odpowiedzi i wpisów ekspertów (to dobry sposób, aby wskazać innym poszukiwaczom wiedzy tych najlepszych!), przez dziecinnie proste wyszukiwanie podobnych pytań dzięki systemowi tagów, aż po szansę na kontakt z profesjonalistami z drugiego końca świata… i to po polsku! Tak — ccFOUND korzysta z zaawansowanych systemów tłumaczenia maszynowego, dzięki któremu możemy zapomnieć o barierach językowych.

… ale i o ekspertach!

Tym, którzy chcieliby dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniami ccFOUND oferuje równie wiele. To chyba jedyna taka przestrzeń, w której eksperci mają szansę przedstawić się internautom na tyle sposobów. Jeśli chcesz, tak po prostu, pomagać innym w rozwiązywaniu ich problemów — możesz udzielać odpowiedzi na zadawane pytania. Za darmo lub za pewną nagrodę! A jeśli masz już przygotowany plan poważnej działalności e-learningowej lub coachingowej, a do tego na Twoim dysku czekają godziny przygotowanych nagrań do kursu — ccFOUND pomoże Ci znaleźć zagubionych poszukiwaczy wiedzy, którzy potrzebują… właśnie Ciebie!

Loading

Translate »