Promocja na zakup sprzętu MSI

Otrzymaj nawet 500 USD zwrotu na portfel Steam

MSI rozpoczęło specjalną akcję, w ramach której osoby decydujące się na zakup sprzętu objętego promocją, otrzymają nawet 500 USD zwrotu na portfel Steam. Promocja trwa do końca maja. 

 

Przymierzasz się do modernizacji komputera? W takim razie kupując sprzęt od MSI, możesz zgarnąć kody doładowujące portfel w serwisie Steam o łącznej wartości nawet 500 USD i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydać na najnowsze hity.

Kupony o wartości od 20 do 100 USD są przyznawane za zakup produktów objętych promocją (link poniżej) w okresie 25.04-31.05.2022. Aby wziąć udział w akcji, trzeba zarejestrować wybrany produkt na promocyjnej stronie do 14.06.2022. 

Zarejestrować można maksymalnie 5 produktów biorących udział w akcji, takich samych lub różnych. Promocją objęte są płyty główne Z690, zestawy chłodzenia cieczą, zasilacze, obudowy PC i fotele gamingowe marki MSI, a regulamin promocji znajdziecie w stronie MSI.  

Pełna lista produktów objętych promocją: https://bit.ly/cashback_produkty 

Decydując się na przykładowy zestaw, składający się z płyty głównej MEG Z690I UNIFY, chłodzenia MEG CORELIQUID S360, zasilacza MPG A850GF i obudowy MPG GUNGNIR 110R otrzymamy 150 USD zwrotu na portfel Steam, co wystarczy, aby kupić takie hity, jak Elden Ring, Dying Light 2: Stay Human i LEGO® Gwiezdne Wojny™: Saga Skywalkerów. Kupując pięć płyt głównych MSI MEG Z690 Ace, uzyskamy z kolei 500 USD zwrotu na nasze konto Steam, które możemy przeznaczyć na opłacenie urządzenia Steam Deck i wciąż zostanie jeszcze na kilka gier. 

Uzyskane przez użytkownika kody Steam muszą zostać zrealizowane do 31.07.2022. Jeśli użytkownik nie jest w stanie zrealizować kodu na czas, musi zgłosić się do działu obsługi klienta MSI.

 

O Firmie MSI

Firma MSI jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu gamingowego, dla użytkowników biznesowych, twórców treści oraz rozwiązań AIoT. Marka jest obecna w ponad 120 krajach na całym świecie, a jej najnowsze osiągnięcia, związane z badaniami i rozwojem oraz innowacyjność ukierunkowane są na potrzeby klientów. Szeroka gama laptopów, kart graficznych, monitorów, płyt głównych, komputerów stacjonarnych, urządzeń peryferyjnych, serwerów, przemysłowych komputerów PC, urządzeń zrobotyzowanych, samochodowych systemów informacyjno-rozrywkowych oraz systemów telematycznych cieszy się uznaniem na całym świecie. MSI kształtuje przyszłość technologii poprzez najwyższą jakość produktów, intuicyjny interfejs użytkownika i estetyczny design. Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów, zapraszamy na stronę https://pl.msi.com. 

Facebook: https://www.facebook.com/MSIPolska 

Instagram: https://www.instagram.com/msigaming_poland/ 

Strona internetowa: https://pl.msi.com 

 430 total views,  4 views today

Translate »