tenda tx2l pro zdjecie aranzacyjne

Duża prędkość, lepsza wydajność, bezpieczeństwo w Internecie

Tenda TX2L Pro Wi-Fi 6


Dwuzakresowy router idealny do wielu rozwiązań

Oto kolejny router dla domów, gdzie wiele osób i urządzeń korzysta jednocześnie z urządzeń podpiętych do sieci. Tenda TX2L Pro to dwuzakresowy router Wi-Fi 6 z czterema gigabitowymi portami (1 dla sieci WAN, 3 dla sieci LAN), pięcioma antenami o wysokim zysku i dwoma modułami wzmacniającymi sygnał. Maksymalna prędkość przy łączności Wi-Fi sięga w paśmie 5GHz  do 1201 Mb/s, a w paśmie 2,4 GHz – do 300 Mb/s. Dzięki Wi-Fi+ masz także możliwość łatwego stworzenia sieci Mesh z innymi kompatybilnymi urządzeniami marki Tenda.

Router TX2L Pro prędkość Wi-Fi 6

Pionowa konstrukcja routera TX2L Pro dla lepszego rozpraszania ciepła

To, co zwraca uwagę w przypadku modelu TX2L Pro, to pionowa konstrukcja. Dzięki niej możliwy jest lepszy przepływ powietrza. Router nie nagrzewa się przesadnie i w konsekwencji jego praca nie jest zakłócana przez przegrzewające się komponenty.

Router TX2L Pro w porównaniu z routerem o poziomej konstrukcji

Kontrola rodzicielska oraz inne sposoby na zapewnienie bezpieczeństwa korzystania z Internetu

Jedną z bardziej palących współcześnie kwestii jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas użytkowania sieci – przede wszystkim dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dlatego router umożliwia skorzystanie z kontroli rodzicielskiej, którą można zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej. Do tego jest jeszcze nowoczesne szyfrowanie WPA3 czy wydzielenie sieci dla gości.

Kontrola rodzicielska w aplikacji mobilnej Tenda

Loading