Mainz, Germany - February 6, 2021: The latest Apple Mac Mini 2020 with the new M1 chip on a white desk, in use

Czy Mac mini M1 jest dla Ciebie? Przetestuj urządzenie o wielu zaletach

Niewiarygodnie mały i wyposażony w autorski procesor zaprojektowany w architekturze ARM. Mac mini M1 to nowoczesny i najbardziej charakterystyczny komputer stacjonarny spośród obecnie dostępnych w sprzedaży. Czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie? Przetestuj urządzenie!

Mac mini M1 – maksymalna wydajność w wersji mini

Mac mini M1 to najbardziej charakterystyczna propozycja marki Apple. Niestandardowo mały komputer stacjonarny zwraca uwagę minimalistycznym designem i maksymalną funkcjonalnością i jest gotowy do działania w dowolnym miejscu, pełniącym rolę Twojego miejsca pracy. Na jakie zalety postawił Apple proponując Mac mini M1?

1. Potężna wydajność dzięki procesorowi M1

Autorski procesor M1, wykonany w architekturze ARM, to potężny komponent, złożony z trzech części – 8-rdzeniowego CPU, odpowiadającego za funkcjonowanie systemu, 8-rdzeniowego GPU, odpowiedzialnego za grafikę i 16-rdzeniowego systemu Neural Engine, stanowiącego o mocy obliczeniowej komputera.

2. Różne konfiguracje sprzętowe

Mac mini M1 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach. Innowacyjny komputer stacjonarny występuje w różnych konfiguracjach sprzętowych, co pozwala na precyzyjne dopasowanie jednostki do realizowanych zadań. Mac mini M1 jest dostępny w wariantach o różnej pojemności dysku SSD i pamięci RAM.

3. Maksymalna funkcjonalność dzięki 7 podstawowym portom

Maksymalną funkcjonalność Mac mini M1 zawdzięcza obecności 7 podstawowych portów. Do dyspozycji użytkownika pozostają:

– dwa porty Thunderbolt/USB 4,

– dwa porty USB typu A,

– port HDMI,

– wejście Ethernet,

– klasyczne gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm.

4. Maksymalna wydajność przy niższym poborze energii

Procesor M1 został wykonany w architekturze ARM, co w praktyce oznacza maksymalną wydajność urządzenia mobilnego przy stosunkowo niskim poborze energii (w przypadku komputera Mac mini M1 pobór energii jest nawet 3-krotnie mniejszy, niż w przypadku poprzedniego modelu, wyposażonego w procesor Intel).

Pewność wyboru? Zdecyduj się na wynajem Mac mini M1

Zastanawiasz się, czy komputer Mac mini M1 jest dla Ciebie? Jeśli cenisz sobie perfekcyjną jakość, a z komputera korzystasz głównie w domu, propozycja Apple może Cię zainteresować. Zanim podejmiesz wiążącą decyzję zakupową, zdecyduj się na wynajem Mac mini M1 w Plenti. Przejrzyste warunki i nieograniczony czas użytkowania wypożyczonego sprzętu pozwolą Ci skonfrontować oczekiwania z faktyczną funkcjonalnością urządzenia.

Loading

Translate »