Słuchawki Gamingowe Hiro Zeus

Recenzja słuchawek gamingowych

Przedmiotem dzisiejszej recenzji będą słuchawki gamingowe HIRO ZEUS. Zapraszam do pierwszej recenzji z mojej strony!

Specyfikacja

Czułość słuchawek:119±3dB
Impendancja:32 Ohm + / – 15%
Średnica przetwornika: 50mm
Driver Magnets:NdFeB
Średnica mikrofonu:Φ6*5mm

Czułość mikrofonu:-58db±3db
Długość kabla:2m
Interfejs : USB
Wymiary(LxWxH):188 x 104 x 230 mm
Waga : 635g
Model : Zeus
Wymagania sprzętowe : System operacyjny XP/ Vista / 7 / 8 / 10; Interfejs USB 1.0/1.1/2.0/3.0

Dodatkowe informacje

Podświetlenie RGB
Specjalnie zaprojektowany pilot
Oprogramowanie umożliwiające zmianę parametrów słuchawek

 

Opakowanie

Słuchawki te zapakowane są w bardzo dobrym, masywnym opakowaniu. Z przodu, z boku oraz z tyłu opakowania mamy podane najważniejsze cechy produktu jak i samą jej specyfikacje, dzięki której możemy bez problemu przeczytać potrzebne nam informacje i z rozsądkiem wybrać czy dany produkt spełnia nasze wymagania.

 

O produkcie, wady i zalety użytkowania

Słuchawki te są wykonane na na prawdę wysokim poziomie, posiadają metalową obręcz która łączy obydwie muszle oraz wygrawerowany znaczek który dobrze wpasowuje się po obydwu stronach.
Muszle tych słuchawek są bardzo mięciutkie i wygodne dla naszych uszów, dużym plusem tutaj jest to że po dłuższym użytkowaniu około 3h nasze uszy bardzo powoli się pocą co jest warte podkreślenia przy dłuższym graniu/użytkowaniu.
Z obydwu stron słuchawek posiadamy napis HIRO ZEUS które bardzo dobrze wpasowuje się w podświetlenie które znajduję się powyżej tego napisu, rys całego podświetlenie jest bardzo dobrze wykonany i dopasowany.
Pierwszym bardzo dużym minusem tych słuchawek jest to że posiadają one bardzo mały mikrofon który wysuwa się na długość zaledwie 7 cm.
Drugim już mniejszym minusem jest zbyt duży pilot w którym znajdziemy między innymi ; regulacje głośności, wyciszenie mikrofonu, podświetlenie RGB oraz symbol słuchawek dzięki któremu możemy wzmocnić basy ( wibracje )
Sam dźwięk który przesyłają te słuchawki podczas ich użytkowania jest bardzo dobry, dynamika przejścia z cichego na głośniejszy dźwięk jest tutaj zaletą.

 

Jakość mikrofonu ze słuchawek gamingowych HIRO ZEUS

 

Oprogramowanie

Słuchawki Hiro Zeus posiadają oprogramowanie które niestety jest słabo dopracowane. Design tego oprogramowania jest wykonany na niskim poziomie jak i cała jego zawartość nie powala na kolana. Znajdziemy tutaj między innymi takie zakładki jak : Ustawienia główne, Equalizer, Środowisko oraz Karaoke/MG.

 

Podświetlenie RGB

 

 

Podsumowanie

Słuchawki gamingowe Hiro Zeus to na prawdę ciekawy produkt w cenie 180zł. Słuchawki jako produkt gamingowy na pewno zachęcają graczy, użytkowników właśnie do ich kupienia poprzez ich sam wygląd opakowania który jest wykonany na naprawdę wysokim poziomie. Kolejną rzeczą na którą patrzą osoby kupujące taki właśnie produkt są tzw ,,bajery,, w tych słuchawkach mamy m.in specjalnie zaprojektowany pilot, podświetlenie RGB oraz oprogramowanie co bardzo rzadko zdarza się aby zostało dodatkowo dodawane do ich użytkowania. Sprzęt ten spełnia swoje zadanie pod względem wyglądu, jakości dźwięku, jakości mikrofonu oraz konstrukcji. Może i wady oraz oprogramowanie tych słuchawek pozostawiają wiele do życzenia to z pewnością polecam do rozważenia nad zakupem tych właśnie słuchawek.

 

 

 2,090 total views,  2 views today

Ocena Hiro Zeus
Ocena ogólna
4.3
  • Design
  • Ogólna jakość dźwięku
  • Jakość wykonania
  • Dynamika
  • Funkcje
  • Jakość mikrofonu
  • Zestaw
  • Cena

Nagrody

          

Ciekawe artykuły
Bezprzewodowy pad Bluetooth z podświetleniem LED dla PS4, PC i Nintendo Switch | Redragon Jupiter G809