ZOSTAŃ REDAKTOREM - Skontaktuj się z nami: kontakt@retest.com.pl

Tani, elastyczny uchwyt do telefonów, tabletów i innych od Media-Tech

Prezentacja SPIDER MOBILE HOLDER MT5540

Tym razem bardzo krótko, bo nie o elektronice mowa, a o gadżecie, który może przydać się niejednemu użytkownikowi smartfona, tableta i innego tego typu wynalazku. SPIDER MOBILE HOLDER MT5540 od Media-Tech to elastyczny uchwyt, którego możemy wyginać we wszystkie strony świata i  tym samym stworzyć z niego  podstawkę, wieszak i wiele więcej.

Koszt tego cuda to około 25zł.

 

 

Produkt wykonany jest plastiku, gumy i jakiegoś rodzaju metalowych drutów,które pozwalają na formowanie kształtów. Holder posiada wymiary 31 x 24 x 0,8 cm, przy wadze zaledwie 39g. Całość jest wykonana całkiem solidnie.

Na pierwszy rzut oka widzimy 4 gumowe ramiona. To właśnie dzięki nim może stworzyć dowolny kształt, który  pozwoli na zrobienie wieszaka na telefon, podstawki, uchwytu samochodowego i wiele, wiele więcej.. wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Sam holder mimo małej wagi spokojnie jest w stanie utrzymać 9-calowego tableta, czy 6,5-calowego smartfona.

 

 

Czy produkt jest wart wydania 25zł? Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno propozycja od Media-Tech okaże się czymś uniwersalnym, dzięki czemu nie będziemy musieli kupować dedykowanych produktów typu stojaki na telefon, uchwyt na zagłówek do samochodu, bo wszystko to możemy zrobić w kilka sekund dzięki omawianemu holderowi. Według mnie produkt warty uwagi ze względu na niską cenę i spore możliwości zastosowań.

 

OCENA Media-Tech SPIDER MOBILE HOLDER MT5540
Ocena ogólna
4.4
  • Design
  • Jakość wykonania
  • Zastosowanie
  • Komfort uzytkowania
  • Zestaw
  • Cena

Nagrody

     

Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Translate »