Słuchawki Gamingowe Genesis Oxygen 400

Genesis Oxygen 400 to słuchawki dokanałowe stworzone dla graczy mobilnych. Słuchawki te wyróżniają się nie tylko designem, ale również wyposażeniem. Jest to sprzęt uniwersalny który będzie nam towarzyszył podczas naszych przygód w grach komputerowych i nie tylko! Czy warto więc zakupić ten sprzęt za tak niską cenę? Przekonajmy się!

 

Specyfikacja

Platforma : Sony PlayStation 4, PC, Nintendo Switch, Microsoft XBOX One, iOS, Android
Impedancja : 16 Ohm
Średnica membrany : 10 mm
Przeznaczenie : Dla graczy
Typ membrany : Dynamiczna
Akcesoria w zestawie : Silikonowe nakładki Bi-flange (M), Silikonowe nakładki (S/M/L)
Mocowanie mikrofonu : Na wysięgniku
Kolor : Czarny
Typ słuchawek : Dokanałowe
Dynamika głośników : 92 dB
Pasmo przenoszenia słuchawek :  20 – 20000 Hz
System audio :  2.0
Oplot przewodu :  Oplot plastikowy
Regulacja głośności : Na przewodzie
Długość przewodu : 120 cm
Złącza Mini Jack x1

 

Opakowanie

Słuchawki te zapakowane są w małym pudełku które jest bardzo dobrze zaprojektowane przez producenta. Na samym przodzie pudełka znajdziemy ich wygląd, dokładny model, małe grafiki : system audio 2.0 oraz rozpisane urządzenia do których będziemy w stanie podłączyć te słuchawki. Po jednym z boków znajdziemy 4 ikony takie jak : 10mm głośniki, odpinany mikrofon, regulacja głośności oraz to, że są one multiplatformowe. Z tyłu opakowania znajdziemy najważniejsze parametry. W środku opakowania znajdziemy słuchawki zapakowane w plastikowe pudełko, etui, wymienne akcesoria oraz instrukcję.

 

 

 

O słuchawkach

Jeżeli chodzi o same słuchawki są one wykonane na wysokim poziomie, pierwsze po rzuca nam się w oczy po ich zakupie jest to, że są to słuchawki uniwersalne, posiadają wbudowany mikrofon oraz bogate wyposażenie mowa tutaj między innymi o 10-milimetrowym, dynamicznym przetworniku i zintegrowany z przewodem pilot sterujący. Przewód tych słuchawek jest dość cienki, ale wystarczająco solidny, podobnie jak plastiki wykorzystane na obudowach przetworników. Ich matowa powierzchnia z naniesionym logiem Genesis jest bardzo dobrze tutaj wpasowana. Końcówki tych słuchawek prezentują się estetycznie, niestety nie nadają się one do noszenia pod czapką, ponieważ zbyt mocno odstają od ucha. Jeżeli chodzi o sam mikrofon który jest dołączany prezentuje się on dobrze, oparty jest na cienkim metalowym pręcie, poprawnie zbiera dźwięk z naszego użytkowania. Co najważniejsze zachowuje swój kształt i dobrze wkomponowuje się w resztę zestawu. Użytkowanie tych słuchawek w tej cenie jest zaskakująco dobre! Dźwięk ogólnie jest płaski, wysokie tony są melodyjne a same słuchawki nadążają za tym co dzieje się w danej rozgrywce.

 

 

 

Plusy

– Niska cena
– Wymienne akcesoria
– Wbudowany mikrofon
– Pilot sterujący
– Bardzo dobra jakość dźwięku

 

Minusy

– Zbyt duże obudowy głośników
– Słyszalny efekt mikrofonowy

 

Podsumowanie

Oxygen 400 to słuchawki które posiadają dynamiczny design, który spodoba się wielu użytkownikom którzy zainwestują w ten sprzęt. Warto wspomnieć, że są to słuchawki uniwersalne, co jest kolejnym bardzo ważnym cechą przy ich zakupie. Dosyć dobrze trzymają się w uszach, są również wygodne, co jest tutaj niezwykle bardzo ważną cechą jeżeli chodzi o słuchawki mobilne. Podłączając je pod moją konsole PS4 spisywała się one zaskakująco bardzo dobrze podczas rozmowy onnline czy też samej rozgrywki w której ważna jest komunikacja. Dlatego jeżeli szukasz małych dobrze grających słuchawek mobilnych w atrakcyjnej cenie to produkt marki Genesis będzie dla Ciebie bardzo dobrym wyborem!

 

 

 268 total views,  2 views today

Ocena ogólna
4.4
  • Design
  • Wykonanie
  • Użytkowanie
  • Dla graczy
  • Cena
  • Cała zawartość w środku
  • Konstrukcja

Nagrody

Ciekawe artykuły
Najlepsza mysz od Genesis! – Krypton 800